Dodaj do ulubionych

proszę o pomoc!!

29.10.06, 11:04
Planuję wyjechać do Anglii w czerwcu 2007. Miejsce docelowe Nootingam. Z
wykształcenia jestem pedagogiem opiekuńczo - wychowawczym i pracownikiem
socjalnym, studia podyplomowe - wychowanie przedszkolne i ksztąłcenie
zintegrowane klas I -III. Obecny wykonywany zwód w Polsce - pielęgniarka
(przedszkole).moja znajomość angielskiego w tym momencie słaba, cały czas
chodzę na indywidualne lekcje. proszę o wyjaśnienie i pomoc jak odnależć się
z wszelkimi formalnościami związanym z pracą w tych zawodach.A może ktoś ma
jakieś ofety pracy.Z pozdrowieniami.
Obserwuj wątek
    • worm83 Re: proszę o pomoc!! 29.10.06, 16:31
      Przede wszystkim przetłumacz sobie papiery, które mówią o Twoim wykształceniu
      zawodowym.

      Nie wiem dokładnie jak to jest dla takich jak Ty, ale nazwijmy Cię
      umownie 'nauczycielem' do tego potrzeba QTS'a (Qualified Teacher Status),

      jest taka agencja (była do niedawna przynajmniej) dla nauczycieli wyślij
      papiery, sprawdź - nie zaszkodzi

      www.teachers-uk.co.uk/

      pozdrowienia
      • edytawoz Re: proszę o pomoc!! 29.10.06, 18:53
        DziEki, postaram się z nimi skontaktować.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka