edytawoz
29.10.06, 11:04
Planuję wyjechać do Anglii w czerwcu 2007. Miejsce docelowe Nootingam. Z
wykształcenia jestem pedagogiem opiekuńczo - wychowawczym i pracownikiem
socjalnym, studia podyplomowe - wychowanie przedszkolne i ksztąłcenie
zintegrowane klas I -III. Obecny wykonywany zwód w Polsce - pielęgniarka
(przedszkole).moja znajomość angielskiego w tym momencie słaba, cały czas
chodzę na indywidualne lekcje. proszę o wyjaśnienie i pomoc jak odnależć się
z wszelkimi formalnościami związanym z pracą w tych zawodach.A może ktoś ma
jakieś ofety pracy.Z pozdrowieniami.