Dodaj do ulubionych

Rydzyk jak prostytutka, kupujesz zbawienie?

30.07.12, 20:58
Słuchacze Radia Maryja z całego świata mogą podglądać na żywo w internecie budowę potężnego kościoła wznoszonego przez o. Rydzyka w Toruniu. Nazwiska tych, którzy wpłacą ponad 1 tys. zł, znajdą się na murach świątyni, która pomieści 3 tys. wiernych

Proponuję zakupić i wpisywac ofiary księży pedofilii z całego świata.

torun.gazeta.pl/torun/1,35576,12221171,Rydzyk__1000_zl_za_nazwisko_na_scianie_kosciola.html
Obserwuj wątek
    • wiosnaludzikow Re: Rydzyk jak prostytutka, kupujesz zbawienie? 30.07.12, 21:09
      derduch.antykatolik napisał:

      > Słuchacze Radia Maryja z całego świata mogą podglądać na żywo w internecie b
      > udowę potężnego kościoła wznoszonego przez o. Rydzyka w Toruniu. Nazwiska tych,
      > którzy wpłacą ponad 1 tys. zł, znajdą się na murach świątyni, która pomieści 3
      > tys. wiernych

      >
      > Proponuję zakupić i wpisywac ofiary księży pedofilii z całego świata.
      >
      > torun.gazeta.pl/torun/1,35576,12221171,Rydzyk__1000_zl_za_nazwisko_na_scianie_kosciola.html
      O co Ci chodzi jeżeli budują za własne i z darowizn ?
      • derduch.antykatolik Re: Rydzyk jak prostytutka, kupujesz zbawienie? 30.07.12, 21:12
        Bajkowa postać z tej sekty, niejaki Żyd Jezus, w baśniach opisywane jest że wyrzucił kupców ze świątyni...
        • wiosnaludzikow Re: Rydzyk jak prostytutka, kupujesz zbawienie? 30.07.12, 21:15
          derduch.antykatolik napisał:

          > Bajkowa postać z tej sekty, niejaki Żyd Jezus, w baśniach opisywane jest że wyr
          > zucił kupców ze świątyni...
          Obrażasz czyjąś wiarę. To ich bajka a nie Twoja. Jesteś szaleńćem?
          • derduch.antykatolik Re: Rydzyk jak prostytutka, kupujesz zbawienie? 30.07.12, 21:40
            Pan z zawodu papież Leon X powiedział: Patrzcie, co bajka o Jezusie Chrystusie dla nas zrobiła

            Trzeba pamiętać że p.papież gdy gada w sprawach wiary jest nieomylny, to dogmat!
      • porannakawa01 Re: Rydzyk jak prostytutka, kupujesz zbawienie? 30.07.12, 21:14
        wiosnaludzikow napisał:
        > O co Ci chodzi jeżeli budują za własne i z darowizn ?

        Pytanie zasadne - czy ta budowa to jest tak naptrawdę i obraz z kamery też?
        Bo może być tak, że do kamery podawana jest animacja - ludziki się krzątają, samochodziki jeżdżą - tyle, że te ludziki, ta budowa to ta równoległa rzeczywistość a z tego wszystkiego tylko te składki są prawdziwe.
        Z Rydzykiem to już przerabialiśmy.
        Złodziejskie nasienie!
    • kotekali tajgun rydzyk 31.07.12, 00:05
      albo o imieniu Tado....wymiecie szmal na swoje fanaberie ....Panstwo Polskie daje tym co wichura zabrala zniszczyla domu po 6000 pln.....czy rydzyk slyszal o tym wszystkim? dlaczego oni buduja koscioly w ktorych ludzie przebywaja srednio na dobe moze 3 czy 4 godziny a nie pomagaja ludziom odbudowac ich domy ...miejsca gdzie sie przbywa niemal cala dobe??

      • snajper55 Re: tajgun rydzyk 31.07.12, 00:29
        kotekali napisał:

        > dlaczego oni buduja koscioly w ktorych ludzie przebywaja sredni
        > o na dobe moze 3 czy 4 godziny a nie pomagaja ludziom odbudowac ich domy ...mie
        > jsca gdzie sie przbywa niemal cala dobe??

        Bo oni w domach ludzi klasę dostają raz w roku a w kościołach parę razy dziennie.

        S.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka