Gość: TT IP: *.chello.pl 26.04.06, 21:49 A skąd mają być zyski jak wszystko jedzie do Francji Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: kazik Re: Orange ciągnie TP SA IP: *.nat.student.pw.edu.pl 26.04.06, 21:57 a może by takm nazwać telekomunikacja polsko francuska sa???????? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: eryk Re: Orange ciągnie TP SA IP: *.aster.pl 26.04.06, 22:34 TP SA = Narodowy Operator ... Francji Odpowiedz Link Zgłoś
michal714 Re: Orange ciągnie TP SA 26.04.06, 23:19 Jak wam przeszkadza to nie korzystajcie z usług TP. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: GSM Re: Orange ciągnie TP SA IP: *.chello.pl 26.04.06, 23:35 No więc właśnie nie korzystamy z tych pseudo usług! Odpowiedz Link Zgłoś
memhos To ktos jeszcze uzywa TPSA? 27.04.06, 00:00 W domu jest VoIP, w terenie komórka. "Monopoliście" życzę szybkiego zejścia. -- Wiesz gdzie Ci dzwonią Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: VoIP powiadasz... Re: To ktos jeszcze uzywa TPSA? IP: *.mcw.com.pl / 217.153.24.* 27.04.06, 09:44 "W domu jest VoIP, w terenie komórka. "Monopoliście" życzę szybkiego zejścia." Taaaa... a to VoIP w domu dzięki Neostradzie. Brawo za logikę. Ehhh... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fidel Re: To ktos jeszcze uzywa TPSA? IP: *.centertel.pl 27.04.06, 10:12 Ciekawe od kogo masz VoIP ???? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jerzy TP SA to najgorsza firma w naszym kraju IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.04.06, 07:50 TPSA jest najgorszą z najgorszych instytucji. Wiedzą o tym jej klienci i sami pracownicy. Brak kontaktu pracownikami TPSA, ogromnie długi czas reklamamcji, nachalność w proponowaniu swych usług, usługi oferowane jako tańsze są usługami droższymi, itd. Tak wygląda TPSA dziś. Pomysłodawca organizacji jest super amatorem w tym fachu. Odpowiedz Link Zgłoś
jurek7 Re: TP SA to najgorsza firma w naszym kraju 27.04.06, 11:17 Gość portalu: Jerzy napisał(a): >ogromnie długi czas reklamamcji No to chyba teraz nie jest specjalnym problemem. Jak nie rozpatrzą reklamacji w ciągu 30 dni, to uważa się że reklamacja ta została uwzględniona (art 106 ust.2 prawa telekomunikacyjnego). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tani abonament - ? Z Tpsa Kasa dla FRNCÓW - Dużo i legalnie IP: *.euro-net.pl 27.04.06, 09:36 DRĄ KASĘ DLA SIEBIE za opłaty licencyjnej na rzecz France Telecom za korzystanie z marki Orange. Bez komentaża Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bykom Stop Re: Z Tpsa Kasa dla FRNCÓW - Dużo i legalnie IP: *.mcw.com.pl / 217.153.24.* 27.04.06, 09:43 "bez komentaŻa"? Jak widać, napradę kulturalny i wykształcony człowiek się odezwał. Bez komentaRZa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wolę Ideę Re: Orange ciągnie TP SA IP: *.bsk.vectranet.pl 27.04.06, 16:23 A co to jest Orange? Jakiś pomarańcz? ;-) W Polsce bardziej rozpoznawalna była Idea i Centertel. Ta marka Orange została wprowadzona, by za nią płacić właśnie kasę... Odpowiedz Link Zgłoś