Dodaj do ulubionych

Orange ciągnie TP SA

IP: *.chello.pl 26.04.06, 21:49
A skąd mają być zyski jak wszystko jedzie do Francji
Obserwuj wątek
    • Gość: kazik Re: Orange ciągnie TP SA IP: *.nat.student.pw.edu.pl 26.04.06, 21:57
      a może by takm nazwać telekomunikacja polsko francuska sa????????
      • Gość: eryk Re: Orange ciągnie TP SA IP: *.aster.pl 26.04.06, 22:34
        TP SA = Narodowy Operator ... Francji
    • Gość: Sting Orangutan ciagnie klientow... IP: 212.180.160.* 26.04.06, 23:18
    • michal714 Re: Orange ciągnie TP SA 26.04.06, 23:19
      Jak wam przeszkadza to nie korzystajcie z usług TP.
      • Gość: GSM Re: Orange ciągnie TP SA IP: *.chello.pl 26.04.06, 23:35
        No więc właśnie nie korzystamy z tych pseudo usług!
    • memhos To ktos jeszcze uzywa TPSA? 27.04.06, 00:00
      W domu jest VoIP, w terenie komórka. "Monopoliście" życzę szybkiego zejścia.
      --
      Wiesz gdzie Ci dzwonią
      • Gość: VoIP powiadasz... Re: To ktos jeszcze uzywa TPSA? IP: *.mcw.com.pl / 217.153.24.* 27.04.06, 09:44
        "W domu jest VoIP, w terenie komórka. "Monopoliście" życzę szybkiego zejścia."
        Taaaa... a to VoIP w domu dzięki Neostradzie. Brawo za logikę.
        Ehhh...
      • Gość: fidel Re: To ktos jeszcze uzywa TPSA? IP: *.centertel.pl 27.04.06, 10:12
        Ciekawe od kogo masz VoIP ????
    • Gość: Jerzy TP SA to najgorsza firma w naszym kraju IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.04.06, 07:50
      TPSA jest najgorszą z najgorszych instytucji. Wiedzą o tym jej klienci i sami
      pracownicy. Brak kontaktu pracownikami TPSA, ogromnie długi czas reklamamcji,
      nachalność w proponowaniu swych usług, usługi oferowane jako tańsze są usługami
      droższymi, itd. Tak wygląda TPSA dziś.
      Pomysłodawca organizacji jest super amatorem w tym fachu.
      • jurek7 Re: TP SA to najgorsza firma w naszym kraju 27.04.06, 11:17
        Gość portalu: Jerzy napisał(a):

        >ogromnie długi czas reklamamcji

        No to chyba teraz nie jest specjalnym problemem. Jak nie rozpatrzą reklamacji w
        ciągu 30 dni, to uważa się że reklamacja ta została uwzględniona (art 106 ust.2
        prawa telekomunikacyjnego).
    • Gość: Tani abonament - ? Z Tpsa Kasa dla FRNCÓW - Dużo i legalnie IP: *.euro-net.pl 27.04.06, 09:36
      DRĄ KASĘ DLA SIEBIE za opłaty licencyjnej na rzecz France Telecom za korzystanie
      z marki Orange. Bez komentaża
      • Gość: Bykom Stop Re: Z Tpsa Kasa dla FRNCÓW - Dużo i legalnie IP: *.mcw.com.pl / 217.153.24.* 27.04.06, 09:43
        "bez komentaŻa"?
        Jak widać, napradę kulturalny i wykształcony człowiek się odezwał.
        Bez komentaRZa.
    • Gość: Wolę Ideę Re: Orange ciągnie TP SA IP: *.bsk.vectranet.pl 27.04.06, 16:23
      A co to jest Orange? Jakiś pomarańcz? ;-) W Polsce bardziej rozpoznawalna była
      Idea i Centertel. Ta marka Orange została wprowadzona, by za nią płacić właśnie
      kasę...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka