Dodaj do ulubionych

Najgorszy telefon GSM roku 2005/06 i wszech czasów

    • Gość: K Re: Najgorszy telefon GSM roku 2005/06 i wszech c IP: *.adsl.inetia.pl 24.05.06, 01:53
      Motorola - nie pamiętam modelu, a był to model z przed ponad dwóch lat.
      Oferowany w promocji przez Erę za 1 zł i chyba był dość popularnym modelem, z
      kolorowym wyświetlaczem i aparatem fotograficznym i krzyczało "hello moto".
      Takiego fajansu (prędkość i jakość tego urządzenia miała wiele do rzyczenia, do
      tego wtyczka od zasilacza w kształcie prostokątnym, która się pogieła po kilku
      miesiącach użytkowania) nigdybym się nie spodziewał i tak się nim zraziłem, że
      już nigy nie kupię Motoroli.
    • Gość: mk Re: Najgorszy telefon GSM roku 2005/06 i wszech c IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.06, 05:49
      zapomniałeś o MOto V3
    • mar100 Re: Najgorszy telefon GSM roku 2005/06 i wszech c 24.05.06, 08:58
      najgorszych dużo było;

      obecnie uzywam nokii 6630, bardzo przyjazny telefon, niezły aparat fotograficzny, przydaje sie bardzo do szybkich fotek;
      natomiast mam jeszcze dwa awaryjne nokie: 3310 i 3330 - niezawodne proste telefony;
      mialam tez dwa egzemplarze modelu wsech czasow 6310i. Ale jeden zgubilam a drugi mi ukradziono
      pozdrawiam
    • win98etu Re: Najgorszy telefon GSM roku 2005/06 i wszech c 24.05.06, 09:27
      ja tam mam nokie 1600-kupiona z musu bo mi buchneli telefon a tenw promcji byl
      za pare euro i nie narzekam. taka nowsza 3310. no ale faktem jest ze wszyscy
      leca na marce...mialem mc60 i to dopiero byl syf!!
      godne uwagi dzisiaj sa tylko mlode nazwijmy je wschodzace marki i napewno nie
      jest to motorola!
      • Gość: mary Re: Najgorszy telefon GSM roku 2005/06 i wszech c IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.06, 10:21
        A jakie macie doświadczenia z Siemensem C75? Właśnie kupiłam ten telefon, choć
        przez 3 lata korzystłam z Nokii 3510i, która była NAPRAWDĘ NIEZAWODNA. Spadła
        mi chyba z 1000 razy, a nigdy NIC się nie stało. Tak więc teraz trochę "boję"
        się tego mojego nowego Siemensa...
    • Gość: roman Re: Najgorszy telefon GSM roku 2005/06 i wszech c IP: *.elementy.pl 24.05.06, 11:07
      Najgorszy jest Siemens A52 ,zawiesza się i wyłącza się przypadkowo.
    • Gość: Leo Fender Re: Najgorszy telefon GSM roku 2005/06 i wszech c IP: 210.71.253.* 24.05.06, 12:32
      Nokia 7200. Design cacy, ale konieczność ładowania każdego wieczora już mniej.
      Do bani.
      • henryczek-czewa Re: Najgorszy telefon GSM roku 2005/06 i wszech c 24.05.06, 16:30
        wkurza mnie nazywanie szpanerami ludzi którzy kupują telefony z bajerami
        juz poczytuje sie za obciach robienie zdjęć komórką

        a ja,jako ze w dzieciństwie nie miałem wielu zabawek, po prostu ciesze sie tym wszystkim:)
        • Gość: blq masz racje IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.06, 19:47
          rozwoj technologiczny nie jest szpanem. zimna fuzja, nanotechnologia... to
          PRZYSZLOSC, nie szpan. niektorzy potrzebuja prostych komorek, inni (tacy jak my)
          toszke bardziej zaawansowanych. nie ma sensu sie wstydzic czegos, co jest
          normalne. witaj w klubie...


          PS. nielog kontrolowany. GW ma chwilowe problemy
    • Gość: HASAN_SAS Re: Najgorszy telefon GSM roku 2005/06 i wszech c IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.06, 08:41
      > 3. Siemens C65 - brak egzemplarzy bezawarjnych, wieszanie, wolna praca;

      Mylisz się. Ja używałem ten telefon i był bezawaryjny. Potem używała moja
      dziewczyna i teraz jej brat i nadal działa (grubo od ponad roku).
      • Gość: blq nielog Re: Najgorszy telefon GSM roku 2005/06 i wszech c IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.06, 19:48
        oczywiscie egzemplarze bezawaryjne zdarzaly sie. co nie znaczy, ze ten model nie
        byl poczatkiem konca siemensa... benq... moze zrobi porzadek... i hope
    • Gość: Agusia CX 65 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.05.06, 19:37
      śmiech na sali:
      1. cx65
      2. moto v3
      3. moto v500
      4. nokia 2600
      5. nokia 6030

      nie będę pisała czemu taka kolejność, ale mam sugestię może podzielilibyście telefony kategoriami cenowymi np: najtańsze, średnia, wysoka
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka