Gość: K Re: Najgorszy telefon GSM roku 2005/06 i wszech c IP: *.adsl.inetia.pl 24.05.06, 01:53 Motorola - nie pamiętam modelu, a był to model z przed ponad dwóch lat. Oferowany w promocji przez Erę za 1 zł i chyba był dość popularnym modelem, z kolorowym wyświetlaczem i aparatem fotograficznym i krzyczało "hello moto". Takiego fajansu (prędkość i jakość tego urządzenia miała wiele do rzyczenia, do tego wtyczka od zasilacza w kształcie prostokątnym, która się pogieła po kilku miesiącach użytkowania) nigdybym się nie spodziewał i tak się nim zraziłem, że już nigy nie kupię Motoroli. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mk Re: Najgorszy telefon GSM roku 2005/06 i wszech c IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.06, 05:49 zapomniałeś o MOto V3 Odpowiedz Link Zgłoś
mar100 Re: Najgorszy telefon GSM roku 2005/06 i wszech c 24.05.06, 08:58 najgorszych dużo było; obecnie uzywam nokii 6630, bardzo przyjazny telefon, niezły aparat fotograficzny, przydaje sie bardzo do szybkich fotek; natomiast mam jeszcze dwa awaryjne nokie: 3310 i 3330 - niezawodne proste telefony; mialam tez dwa egzemplarze modelu wsech czasow 6310i. Ale jeden zgubilam a drugi mi ukradziono pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
win98etu Re: Najgorszy telefon GSM roku 2005/06 i wszech c 24.05.06, 09:27 ja tam mam nokie 1600-kupiona z musu bo mi buchneli telefon a tenw promcji byl za pare euro i nie narzekam. taka nowsza 3310. no ale faktem jest ze wszyscy leca na marce...mialem mc60 i to dopiero byl syf!! godne uwagi dzisiaj sa tylko mlode nazwijmy je wschodzace marki i napewno nie jest to motorola! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mary Re: Najgorszy telefon GSM roku 2005/06 i wszech c IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.06, 10:21 A jakie macie doświadczenia z Siemensem C75? Właśnie kupiłam ten telefon, choć przez 3 lata korzystłam z Nokii 3510i, która była NAPRAWDĘ NIEZAWODNA. Spadła mi chyba z 1000 razy, a nigdy NIC się nie stało. Tak więc teraz trochę "boję" się tego mojego nowego Siemensa... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: roman Re: Najgorszy telefon GSM roku 2005/06 i wszech c IP: *.elementy.pl 24.05.06, 11:07 Najgorszy jest Siemens A52 ,zawiesza się i wyłącza się przypadkowo. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Leo Fender Re: Najgorszy telefon GSM roku 2005/06 i wszech c IP: 210.71.253.* 24.05.06, 12:32 Nokia 7200. Design cacy, ale konieczność ładowania każdego wieczora już mniej. Do bani. Odpowiedz Link Zgłoś
henryczek-czewa Re: Najgorszy telefon GSM roku 2005/06 i wszech c 24.05.06, 16:30 wkurza mnie nazywanie szpanerami ludzi którzy kupują telefony z bajerami juz poczytuje sie za obciach robienie zdjęć komórką a ja,jako ze w dzieciństwie nie miałem wielu zabawek, po prostu ciesze sie tym wszystkim:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: blq masz racje IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.06, 19:47 rozwoj technologiczny nie jest szpanem. zimna fuzja, nanotechnologia... to PRZYSZLOSC, nie szpan. niektorzy potrzebuja prostych komorek, inni (tacy jak my) toszke bardziej zaawansowanych. nie ma sensu sie wstydzic czegos, co jest normalne. witaj w klubie... PS. nielog kontrolowany. GW ma chwilowe problemy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: HASAN_SAS Re: Najgorszy telefon GSM roku 2005/06 i wszech c IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.06, 08:41 > 3. Siemens C65 - brak egzemplarzy bezawarjnych, wieszanie, wolna praca; Mylisz się. Ja używałem ten telefon i był bezawaryjny. Potem używała moja dziewczyna i teraz jej brat i nadal działa (grubo od ponad roku). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: blq nielog Re: Najgorszy telefon GSM roku 2005/06 i wszech c IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.06, 19:48 oczywiscie egzemplarze bezawaryjne zdarzaly sie. co nie znaczy, ze ten model nie byl poczatkiem konca siemensa... benq... moze zrobi porzadek... i hope Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Agusia CX 65 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.05.06, 19:37 śmiech na sali: 1. cx65 2. moto v3 3. moto v500 4. nokia 2600 5. nokia 6030 nie będę pisała czemu taka kolejność, ale mam sugestię może podzielilibyście telefony kategoriami cenowymi np: najtańsze, średnia, wysoka Odpowiedz Link Zgłoś