Dodaj do ulubionych

Motorola T720i

IP: *.kielce.cvx.ppp.tpnet.pl 23.02.03, 18:20
jest naprawde fajna, jestem zadowolony, wole od Nokii
bo ta ostatnie z kolorowym wyswietlaczem (35... coś tam)
to totalne badziewie, brzydkie i tandeta a dzieciaki
tak to kupuja jak kaszanke za komuny

pozdr
Obserwuj wątek
    • rwpg Re: Motorola T720i 23.02.03, 19:35
      Mam zamiar kupić T720, jak tylko nabędę prawa (maj). Ona też mi się podoba, a
      śledzę różne oferty od tygodni. Interesuje mnie jeden szczegół. Jak piszesz
      sms'a i na chwilę przerwiesz, bo coś Ci przeszkodzilo - czy tekst utrzymuje
      się, czy znika po jakimś czasie i trzeba pisać od nowa?

      Yan
      • Gość: ERYK Re: Motorola T720i IP: *.kielce.cvx.ppp.tpnet.pl 25.02.03, 18:59
        tekst sie utrzymuje

        wogole to taki maly laptop

        ekran ma dobra rodzielczosc

        pozdr
        • ave13 Re: Motorola T720i 26.02.03, 16:05
          CZesć:) Mam pytanko odnośnie tego telefonu. Ja również jestem szczęśliwą
          posiadaczką motorolli t720i... interesuje mnie czy można wysłac z netu emm-sa,
          czy mozna w jakiś inny sposób (nie ściągając ze stron które pobierają kupe
          szmalu) ściągnąć jakąś melodyjke itp?
          pozdrawiam - Ave13
          • Gość: ERYK Re: Motorola T720i IP: *.kielce.cvx.ppp.tpnet.pl 26.02.03, 20:22
            ave13 napisała:

            > CZesć:) Mam pytanko odnośnie tego telefonu. Ja również jestem szczęśliwą
            > posiadaczką motorolli t720i... interesuje mnie czy można wysłac z netu emm-
            sa,
            > czy mozna w jakiś inny sposób (nie ściągając ze stron które pobierają kupe
            > szmalu) ściągnąć jakąś melodyjke itp?
            > pozdrawiam - Ave13


            szczerze mowiac, jeszcze nie wiem :-)
            ale przypuszczam ze tak, w necie jest przeciez wszystko

            pozdr
            • ave13 Re: Motorola T720i 26.02.03, 22:02
              Więc mam ogromną prośbe - jak już coś będziesz wiedział to kliknij tu i daj
              znać co i jak ;-) please ...
              pozdrówka - ave13
        • rwpg Re: Motorola T720i 28.02.03, 21:21
          Dzięki za informację. Dzisiaj pytalem o ten telefon u lokaldego dilera (miasto
          powiatowe). Powiedział że są wielkie problemy z otrzymaniem go, bo jest wielki
          popyt. Wiem jedno - w Zielonej Górze jest doskonale zaopatrzony salon i tam
          pewnie trafię. Ale to dopiero za dwa miesiące - dokładnie dwa...

          Pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka