Gość: ERYK
IP: *.kielce.cvx.ppp.tpnet.pl
23.02.03, 18:20
jest naprawde fajna, jestem zadowolony, wole od Nokii
bo ta ostatnie z kolorowym wyswietlaczem (35... coś tam)
to totalne badziewie, brzydkie i tandeta a dzieciaki
tak to kupuja jak kaszanke za komuny
pozdr