Dodaj do ulubionych

LO nr 1 BYTOM

IP: 213.186.93.* 02.01.03, 23:17
poszukuje wszystkich absolwentow a takze osoby ktore aktualnie uczeszczaja
do tej szkoly . :)))))
Obserwuj wątek
    • Gość: :)))) Re: LO nr 1 BYTOM IP: 213.186.93.* 04.01.03, 11:04
      podciagam watek do gory :)))
    • Gość: Bytom Re: LO nr 1 BYTOM IP: *.proxy.aol.com 10.01.03, 20:09
      Ktore to bylo? Podaj nazwe, bo juz zapomnialem. Ulica?? Pl Sikorskiego?,
      Piekarska?, Strzelcow Bytomskich, Zeromskiego? Ktore bylo 1 Liceum w Bytomiu??
      Chetnie sie dowiem. Moja szkola bylo Liceum na pl. Sikorskiego. jak sie
      nazywalo?
    • Gość: sally Re: LO nr 1 BYTOM IP: 213.186.93.* 10.01.03, 21:18
      liceum nr 1 to te na Strzelcow Bytomskich a Twoje na Sikorskiego to
      nr 4
      • brow_arek Szukam Jolantę Bątkiewicz - matura 1978 19.12.03, 18:28
        Gość portalu: sally napisał(a):

        > liceum nr 1 to te na Strzelcow Bytomskich a Twoje na Sikorskiego to
        > nr 4

        To Liceum im. Smolenia. Czy ktos zna kontakt czy losy Joli?

        browarek
        • brow_arek Re: Szukam Jolantę Bątkiewicz - matura 1978 29.12.03, 23:23
          up
    • mirkad Re: LO nr 1 BYTOM 26.06.03, 16:25
      Witam . Skończyłam I LO w 1992 - klasa humanistyczna.
    • Gość: UcZeŃ Re: LO nr 1 BYTOM IP: 195.205.8.* 07.11.03, 22:00
      Jestem uczniem klasy IId.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka