Gość: sally IP: 213.186.93.* 02.01.03, 23:17 poszukuje wszystkich absolwentow a takze osoby ktore aktualnie uczeszczaja do tej szkoly . :))))) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: :)))) Re: LO nr 1 BYTOM IP: 213.186.93.* 04.01.03, 11:04 podciagam watek do gory :))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bytom Re: LO nr 1 BYTOM IP: *.proxy.aol.com 10.01.03, 20:09 Ktore to bylo? Podaj nazwe, bo juz zapomnialem. Ulica?? Pl Sikorskiego?, Piekarska?, Strzelcow Bytomskich, Zeromskiego? Ktore bylo 1 Liceum w Bytomiu?? Chetnie sie dowiem. Moja szkola bylo Liceum na pl. Sikorskiego. jak sie nazywalo? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sally Re: LO nr 1 BYTOM IP: 213.186.93.* 10.01.03, 21:18 liceum nr 1 to te na Strzelcow Bytomskich a Twoje na Sikorskiego to nr 4 Odpowiedz Link Zgłoś
brow_arek Szukam Jolantę Bątkiewicz - matura 1978 19.12.03, 18:28 Gość portalu: sally napisał(a): > liceum nr 1 to te na Strzelcow Bytomskich a Twoje na Sikorskiego to > nr 4 To Liceum im. Smolenia. Czy ktos zna kontakt czy losy Joli? browarek Odpowiedz Link Zgłoś
mirkad Re: LO nr 1 BYTOM 26.06.03, 16:25 Witam . Skończyłam I LO w 1992 - klasa humanistyczna. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: UcZeŃ Re: LO nr 1 BYTOM IP: 195.205.8.* 07.11.03, 22:00 Jestem uczniem klasy IId. Odpowiedz Link Zgłoś