Dodaj do ulubionych

karkówka z grilla

26.02.04, 16:09
próbowałamjuż trzykrotnie zrobić karkówkę z grilla w kuchence mikrofalowej i
trzykrotnie mi się to nie udało. Wiem, że nie będzie smakować jak ta z
przwdziwego grilla, ale ta moja to prawdziwa porażka... jak długo i na jakiej
mocy trzeba ją opiekać, a może najpierw poddać ją mikrofalowaniu? Pomocy -
będę wdzięczna za każdą poradę...
Obserwuj wątek
    • hania55 Re: karkówka z grilla 26.02.04, 16:40
      A nie możesz jej upiec w piekraniku albo w rondlu?
      • Gość: małgosia Re: karkówka z grilla IP: 213.199.253.* 26.02.04, 16:50
        hania ma rację nigdy z mikrofalówki nie będzie dobra ja sie przekonałam, szkoda
        roboty i czasu.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka