aga857 Re: BUBEL spożywczy lub kuchenny 10.07.04, 12:33 - Dziadek do orzechów firmy Fackelmann - otwieracz do konserw z Ikei- tragedia!! otworzył jedną puszkę i zakończył zywot... - kukurydza w puszce każda inna niż Pudliszki i Bonduelle - serek Łąki Warmii- sama chemia, na dodarek wyjątkowo niesmaczna Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mnkra Re: BUBEL spożywczy lub kuchenny IP: 5.2.* / *.chello.pl 10.07.04, 19:00 Garnki do gotowania makaronu kupione w hipermarkecie.w komplecie 2 sztuki.dwa razy uzylam i wewnatrz blacha zaczela rdzewiec, poniewaz farba ,ktora byla pokryta po prostu sie zluszczyla. Okropne jak to pisze to nie wierze,ze moglam cos takiego kupic.Z czego oni wykonali te garnki, pytam.Wywalilam na smietnik Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mnkra Re: BUBEL spożywczy lub kuchenny IP: 5.2.* / *.chello.pl 10.07.04, 19:02 Dodam jeszcze, ze wstretne sa przyprawy produkowane dla hipermarketow,papryka bez smaku i zapachu w kolorze brazu, pieprz prawdziwy z dodatkiem wyki oraz majeranek z piaskiem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wiola Re: BUBEL czyli woda Kropla beskidu IP: *.chello.pl 11.07.04, 13:43 Dla mnie to woda niegazowana Kropla Beskidu, produkowana przez Coca-colę. Wycofali ją ze sklepów, bo firma ma problemy z jej czystością. A wszystko kilka tygodni po zadętym wejściu na rynek w Polsce. Zobaczymy, czy się skończy, jak w Anglii, gdzie musieli zwinąć jedną wodę z rynku, bo lali kranówkę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mballaun Re: BUBEL spożywczy lub kuchenny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.11.04, 23:17 "kuchnia arabska" wydana przez wydawnictwo Kirke, napisana przez jakiegoś Roczona - oszustwo, dno. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nifedril Re: BUBEL spożywczy lub kuchenny IP: *.ols.vectranet.pl 18.02.05, 23:52 musztarda delikatesowa kamis, syrop wieloowocowy herbapol(innych smaków tej firmy nie próbowałam), serek wiejski każdy inny niż Piątnicy i ostatnie odkrycie: margaryna Miss Figura mlekowity, paskudztwo. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: m Re: BUBEL spożywczy lub kuchenny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.08.05, 21:57 serek topiony o smaku wędzonego kurczaka zgroza po prostu!!! Odpowiedz Link Zgłoś
cynamoon6 Re: BUBEL spożywczy lub kuchenny 13.08.05, 22:49 Wino biale hiszpanskie półsłodkie Columbus z Lidla. Kupilam ot tak, zgarnelam z polki. Lubie hiszpanskie wina, nawet te tanie za kilkanascie zlotych ;-) Nie patrzylam na cene nawet, po otwarciu okazlo sie kwasnym syfem o octowym aromacie , po wypiciu moze 100 ml na drugi dzien czulam sie jakbym wypila cala butelke kiepskiego alkoholu. Potem odszukalam parago i czesciowo uzyskalam odpowiedz -kosztowalo 6.90zl Bleeeeeeee Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: RED Re: BUBEL spożywczy lub kuchenny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.08.05, 16:35 pieczywo z Tesco jakiekolwiem po trzech godzinach od nabycia nadaje się do wyrzucenia Odpowiedz Link Zgłoś
jollka2 Jogurt Danone Activia 23.08.05, 11:17 Wlaśnie go zjadlam. Nie wiem czy mi się taki trafił czy wszystkie one takie niedobre. Mam jeszcze jeden, więc z niechęcią sprawdzę, kwaśno-chemiczny w smaku, blee, zaznaczam że nie był przeterminowany. Kolejny przereklamowany produkt Danone. Więcej nie kupię. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ciaskto Re: Jogurt Danone Activia IP: 81.210.69.* 23.08.05, 12:46 Tak samo wstrętny jest aktimel waniliowy!Ohyda. Poza tym koncetraty pomidorowe "Dawtona" i HERBATKA POZIOMKOWA NIE WIEM CZY DOBRZE PODAM FIRMĘ ALE TO CHYBA STMEKS!!!!Jejku nie kupujcie!!!Papier i do tego zgryziony!Nobla dla tego kto tam się poziomki doszuka!!! Odpowiedz Link Zgłoś
jollka2 ptasie mleczka 23.08.05, 12:49 Najbardziej lubiłam ptasie mleko z Vobro z Brodnicy, to był ich najlepszy wyrób. Niestety już nie robią, jakieś tam ISO itp. Rozpływało się w ustach, zjadalam kilo przez weekend. Te, które są obecnie, nawet z Wedla, to scukrzona kicha. Odpowiedz Link Zgłoś
jarek_zielona_pietruszka Re: CAŁY DANON I INNE TAKIE 24.08.05, 00:19 wszystkie wody pseudo mineralne, mineralizowane i.t.p. Zott, dr.oetker,onken i inne tego typu czysto chemiczne wyroby Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pani_Momo Re: BUBEL spożywczy lub kuchenny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.08.05, 16:52 Gość portalu: RED napisał(a): > pieczywo z Tesco > jakiekolwiem > po trzech godzinach od nabycia nadaje się do wyrzucenia Ale ostrożnie, bo jak kogoś trafisz - to bułeczką zabijesz. Ja ostatnio się naciełam, było późno, w domu ani kawałka pieczywa, więc kupiłam "gorące, świeże" bułeczki w TESCO. Dowiozłam do domu jakieś wysuszone, twarde jak kamień paskudztwa.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: x Re: BUBEL spożywczy lub kuchenny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.09.05, 18:20 podpisuję się : gorące pieczywko hipermarketowe Odpowiedz Link Zgłoś
jarek_zielona_pietruszka Re: ZIEMNIAKI FIRMY BIAŁUTY ODMIANA"ASTER" 24.08.05, 00:52 to przecież jest jedna wielka pomyłka. dzisiaj kupiłem, bo nie zdążyłem kupić na targu normalnych ludzkich ziemniaków t.z.n irga lub irys. tej odmiany aster to nawet chyba świnie nie ruszyłyby gdyby tydzień nic nie jadły. nie dość,że żółte to jeden surowy a drugi się rozpada. nie gotują się w całości tylko warstwowo. zewnętrzna powłoka odpada w trakcie gotowania na dno garnka tworząc gęstą papkę, a środek ziemniaka jest surowy. myślę,że niech jedzą sobię tę odmianę ci którzy ją wyhodowali. pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pani_Momo Re: BUBEL spożywczy lub kuchenny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.08.05, 16:53 Sos 1000 wysp firmy Devely - straszne świństwo, sama sól i chemia, po pierwszym spróbowaniu wylądowało to w śmieciach Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: agaka Re: BUBEL spożywczy lub kuchenny IP: *.ghnet.pl 24.08.05, 22:15 ja nie trawię wszystkich wyrobów Develey ... Obrzydliwe, łeee ... :((( Tak naprawdę to ciężko znaleźć jakieś normalne w smaku keczupy, musztardy itp. Nie będę pisać o Gorących Kubkach, kisielach i budyniach instant, mixach maślanych, wszelkich margarynach do smarowania (nie wiem tylko czego), parówkach wszelakich (obrzydliwe, nie jem wcale), makaronach z 4 jaj za 0,99 albo i taniej oraz wiele, wiele innych wymienionych i nie produktów - bo to już standardowy i chyba już przez wszystkich znienawidzony syf. Zastanawia mnie tylko jedno: przecież ktoś to musi jednak jeść i kupować?! Teraz sztuką jest kupienie czegoś naprawdę dobrego, za rozsądną cenę. Bo albo cena sztucznie wygórowana i nie odpowiadająca jej jakość oraz "puste" marketingowe slogany albo ekstremalna taniocha i jakość pozostająca bez komentarza. Odpowiedz Link Zgłoś