bene_gesserit
03.10.12, 22:37
TVN robi coś z jurorką z Masterchefa, tą Panią Milutką - wczoraj widziałam kawałek. Idea słuszna (ograniczenia cenowe i czasowe, chociaż wcale nie za bardzo ambitne), ale ona wynika z założen sponsora (nowej sieci osiedlowych spożywczaków), którego logo przez 25% czasu programu jest widoczne na torbie na pierwszym planie.
Przepisy fajne - w sensie odporne na kuchenne łamagi, proste - mnie nie urzekły, ale nie sami starzy wyjadacze są na tym świecie. Dla debiutantów - jak najbardziej ok.
Prowadząca - moze jestem uprzedzona, moze się czepiam, moze przedawkowałam brytyskie programy kulinarne - ale jest przedobrzona. Miła i Fajna do Kwadratu albo Sześcianu. Nie wierzę, ze to jest autentyczne, ten nieustanny ćwierk 'och, jak to pachnie', 'zaraz się na to rzucę', 'to jest przepyszne', to wywracanie oczami, cała ta nadekspresyjność w bardzo amerykańskim stylu, imo. Mówienie na nieustannym usmiechu po jakimś czasie musi chyba boleć, co? Zajawka (pani Aniu, prosimy o uśmiech).
Na TLC w przyszłym tygodniu rusza Polski Turniej Wypieków.
Format, ale program polski. Prowadzą - niestety - Marta Grycan i Piotr Gąssowski (oj, oj).