Gość: sylwia
IP: *.agh.edu.pl
26.03.13, 15:28
witajcie, pytanie do tych, którzy ten eksperyment mają za sobą :)
czy schab, już po odlaniu soków, zawinięty, wydziela intensywny zapach? albo w ogóle zapach?
pytam dlatego, bo moją jedyną możliwością jest powiesić go sobie nad łóżkiem :). poza tym mam współlokatorkę, która nie je mięsa, o ile widok dyndającego schabu mogłaby przełknąć to obawiam się, że zapachu już by nie "zniesła".