06.04.14, 18:09
Hej, czy ktoś z was miał doświadczenie z firmą Welmax? Przejrzałam ich ofertę sklepu internetowego i zastanawiam się nad garnkami. Czytałam trochę dobrych i trochę złych informacji...
Obserwuj wątek
  • nocnymarek44 Re: Welmax 28.05.15, 13:02
   Na pewno mają dobrej jakości produkty. Firma istnieje na rynku już parę ładnych lat i zawsze znajdzie się ktoś w rodzinie, czy wśród znajomych kto ma od nich garnki czy pościel- opinie co do jakości są dobre. Gdybym umiał gotować to bym coś od nich kupił pewnie ;)
  • Gość: Jerzy-sas Re: Welmax IP: *.ists.pl 11.07.21, 20:43
   Byłem na prezentacji 11 VII'21 w Krakowie produktów tej firmy i wyszedłem po 10 min. Spotkanie rozpoczęło się z opóźnieniem, przy wejściu człowiek bez maseczki, określił siebie jako "antyszczepionkowiec", na maleńkiej przestrzeni prezentacji ludzie spośród organizatorów także bez maseczek. Prowadzący, p. Nowicki zaskoczył nie tylko brakiem kompetencji i profesjonalizmu, ale głównie arogancją i najprostszej kindersztuby. Zirytowany niewygodnym pytaniem, de facto wyrzucił zaproszonych gości za drzwi. To skandaliczne zachowanie wydaje się być mało zaskakujące nawet dla jego współpracowników, którzy wcale nie wydali się być zaskoczeni zaistniałą sytuacją. P. Nowicki obrażał gości dając do zrozumienia, że przyjeżdżając do Krakowa oczekiwał wyższego poziomu audytorium, a na końcu rozmowy wyraził lekceważenie wobec zapowiedzi złożenia skargi na swoje zachowanie.
   Uważam, że zachowanie prowadzącego spotkanie jest nie tylko niewłaściwe i obrażające dla gości, a jego "praca" jest jak najgorszą reklamą dla f-my Welmax, zraża do jej produktów i do niej samej. P. Nowicki powinien przejść nie tylko gruntowny kurs psychologii marketingu, ale także właściwego zachowania i dobrych manier. Tandetny ubiór i wyzywające zachowanie są "ukoronowaniem' cech charakteryzujących, w mojej opinii, nauczyciela akademickiego, p. Nowickiego. Także sposób organizacji tej imprezy zdradza daleko idące dyletanctwo i brak dbałości o gości.
   Resumując, uważam że tego rodzaju imprezy są marnowaniem pieniędzy sponsora i wolnego czasu uczestników, a w jej następstwie nie kupię żadnych produktów f-y Welmax i odradzam innym zainteresowanym uczestniczenie w tego rodzaju imprezach.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka