IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.10.04, 19:21
Witam,podziwiam Wasza wszechstronna wiedze, serio. Boze moj, ile jeszcze
musze sie nauczyc, a chcialbym zaczac od....chleba. Mam make zytnia, ponoc
potrzebna i co dalej????
Obserwuj wątek
    • Gość: bazylka Re: Chleb IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.10.04, 19:29
      a zajrzyj tu:

      forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=23433
      (nie wiem, czy to się otworzy jako link, w razie czego skopjuj dopaska adresu)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka