Gość: eksperymentator IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.10.04, 19:21 Witam,podziwiam Wasza wszechstronna wiedze, serio. Boze moj, ile jeszcze musze sie nauczyc, a chcialbym zaczac od....chleba. Mam make zytnia, ponoc potrzebna i co dalej???? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: bazylka Re: Chleb IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.10.04, 19:29 a zajrzyj tu: forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=23433 (nie wiem, czy to się otworzy jako link, w razie czego skopjuj dopaska adresu) Odpowiedz Link Zgłoś