apolka
22.11.04, 08:41
Proponuję, aby każdy, kto przygotowuje piernik staropolski, dopisał się do
tego wątku. Tytuł proszę skasować i wpisać swój nick. I proszę o tylko jeden
wpis każdego piernikoroba, wtedy łatwo się policzymy :o)
Mam nadzieję, że lista będzie dłuuuuga. Ten piernik jest jak szczęście, jak
się nim podzielimy, będzie jeszcze lepszy!
Aha, przypominam, że ostateczny czas na przygotowanie piernikowego ciasta
upływa 5 grudnia (+2 tyg., + 4 dni zapasu do wigilii).