Dodaj do ulubionych

apolka (PIERNIKOROBY, kolejno odlicz! ;o) )

22.11.04, 08:41
Proponuję, aby każdy, kto przygotowuje piernik staropolski, dopisał się do
tego wątku. Tytuł proszę skasować i wpisać swój nick. I proszę o tylko jeden
wpis każdego piernikoroba, wtedy łatwo się policzymy :o)
Mam nadzieję, że lista będzie dłuuuuga. Ten piernik jest jak szczęście, jak
się nim podzielimy, będzie jeszcze lepszy!
Aha, przypominam, że ostateczny czas na przygotowanie piernikowego ciasta
upływa 5 grudnia (+2 tyg., + 4 dni zapasu do wigilii).
Obserwuj wątek
    • lunatica 2 - Lunatica nt. 22.11.04, 08:43

    • marzena75 3.Marzena75 22.11.04, 08:46
    • jswm 4. jswm 22.11.04, 08:48
    • allexamina allexamina - odliczam 5 :) 22.11.04, 08:52
    • malwis19 malwis19 22.11.04, 08:55

    • mamao2 Re: mamao2 22.11.04, 09:04
    • Gość: odliczająca Re: apolka (PIERNIKOROBY, kolejno odlicz! ;o) ) IP: 213.17.230.* 22.11.04, 09:09
      To która mam być?
      #8
      • poughkeepsie poughkeepsie 22.11.04, 09:14

    • ayeesha ayeesha 22.11.04, 09:15
      • bedada Re: bedada 22.11.04, 09:18
        • Gość: ewazu Re: bedada IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.11.04, 09:21
          ewazu
        • karelgott karelgott 22.11.04, 09:22

    • seniwell seniwell 22.11.04, 09:24
    • lis_ka Liska 22.11.04, 09:29

    • sarani sarani 22.11.04, 09:32
    • dakusia 16 22.11.04, 09:35

    • Gość: Nina Nina IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.11.04, 09:36
    • sinceramente sinceramente 22.11.04, 09:38
      • Gość: starsza pani starsza pani IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.11.04, 09:40
    • vanella vanella 22.11.04, 09:42
      • Gość: jo.hanna jo.hanna IP: *.kabel.telenet.be 22.11.04, 09:43
    • Gość: paprotka paprotka IP: *.dew.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 22.11.04, 09:47
    • kragmel kragmel :) 22.11.04, 09:49
    • Gość: wanilka77 wanilka77 IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 22.11.04, 10:08
      mój sie chłodzi od 11.11 ;)1 porcja
    • Gość: Dobrota Re: apolka (PIERNIKOROBY, kolejno odlicz! ;o) ) IP: *.atena.pl / *.atena.pl 22.11.04, 10:19
      dobrota
    • Gość: Ija Ija - od 11 listopada lezakuje IP: *.bakernet.com.pl 22.11.04, 10:23
    • Gość: iskierka26 iskierka26-piernik piekła moja mama a teraz ja:-) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.11.04, 10:34
      Piernik zarobiłam tydzień temu Przepis wzięłamz forum choć moja mama też już go
      kiedyś robiła i z tego co pamiętam był przepyszny...Mam nadzieję,ze mój będzie
      jeszcze lepszy:-)
      • pireneje pirenejka :-) 22.11.04, 10:41
        Piernik leży juz od 9 listopada :-) Nie ma dnia, żebym o nim nie myślała,
        czuję, że jeszcze trochę, a zacznę z nim rozmawiać ;-)))))
        • Gość: fargo Re: pirenejka :-) IP: 195.117.255.* 22.11.04, 11:03
    • Gość: iona Re: apolka (PIERNIKOROBY, kolejno odlicz! ;o) ) IP: *.lama.net.pl / *.lama.net.pl 22.11.04, 11:24
    • Gość: mania mania IP: *.crowley.pl 22.11.04, 12:15
    • Gość: pliszka pliszka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.11.04, 12:22
      • noida noida 22.11.04, 12:31

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka