Gość: dd
IP: 217.17.35.*
21.02.05, 13:46
Podobno smaży się nierozmrożone, opanierować i na patelnie - co też uczyniłam
i efekt był taki że się koncertowo rozgiździły na patelni!!! A mojej mamie to
się nigdy nie zdarza!!!! Macie jakieś pomysły w związku z mrożonymi filetami
tudzież kostką niepanierowaną, tylko nie każcie mi kupować WYŁĄCZNIE świeżych
ryb bo moje dziecko lubi tylko filet!!! Pozdrawiam