Gość: kinia
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
16.04.05, 15:52
hej,
jadłam kiedys super sałatkę, wiem że głównymi składnikami były pieczarki i
rzodkiewki, no i jakiś sos, niestety nie pamiętam jak się ją dokłądnie robiło
czy znacie może jakąś sałatkę przypominającą tą, z tymi samymi składnikami?