Dodaj do ulubionych

sałatka z pieczarek i rzodkiewek?

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.04.05, 15:52
hej,
jadłam kiedys super sałatkę, wiem że głównymi składnikami były pieczarki i
rzodkiewki, no i jakiś sos, niestety nie pamiętam jak się ją dokłądnie robiło
czy znacie może jakąś sałatkę przypominającą tą, z tymi samymi składnikami?
Obserwuj wątek
    • Gość: dodo z majonezem IP: *.36.11.vie.surfer.at 20.04.05, 11:16
      Kiedys jadlam podobna salatke,byla przepyszna.Surowe pieczarki(najlepiej male)
      pokroic w plastry,skropic lekko cytryna,zeby nie sciemnialy.Dodac pokrojone tez
      w plasterki rzodkiewki.Posolic,popieprzyc i dodac majonez.Pychotka.
    • Gość: iwonesik Re: sałatka z pieczarek i rzodkiewek? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.04.05, 11:52
      Dodo zrobię taką sałatkę w sobote, dzięki za pomysł.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka