agulek11
19.08.05, 14:37
Dziewczyny czy mozecie się podzielić swoimi przepisami na sosy. Np. takie
zwykłe do ziemniaków. Bo mnie znudziło juz się robienie sosu na sposób
przejęty z rodzinnego domu - a mianowicie.
Smaże jakieś mięsko (zwykle szynkówka). Jak mięsko jest brązowe to dolewam
wody, doprawiam (sól, pieprz, listek laurowy)i potem w małym słoiczku robię
tzw. zaklepkę (2-3 łyżki maki mieszam z niewielką ilością wody) i po
wymieszaniu wlewam do sosu aby uzyskać odpowiednią gęstość.
Bardzo Was proszę o kilka innych sposobów.
Z góry dziękuję