Dodaj do ulubionych

Program kulinarny na TVP2

04.09.02, 18:03
Kto wie jak nazywa sie facet prowadzacy program kulinarny na telewizyjnej
Dwojce.Ma chyba na imie Marek.
Obserwuj wątek
    • vanilja Re: Program kulinarny na TVP2 06.09.02, 12:43
      mister1 napisał:

      > Kto wie jak nazywa sie facet prowadzacy program kulinarny na telewizyjnej
      > Dwojce.Ma chyba na imie Marek.

      A może chodzi Ci o naszego forumowego idola, Roberta Makłowicza, hę?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka