mister1 04.09.02, 18:03 Kto wie jak nazywa sie facet prowadzacy program kulinarny na telewizyjnej Dwojce.Ma chyba na imie Marek. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
vanilja Re: Program kulinarny na TVP2 06.09.02, 12:43 mister1 napisał: > Kto wie jak nazywa sie facet prowadzacy program kulinarny na telewizyjnej > Dwojce.Ma chyba na imie Marek. A może chodzi Ci o naszego forumowego idola, Roberta Makłowicza, hę? Odpowiedz Link Zgłoś