Gość: ola787
IP: *.sds.uw.edu.pl / *.sds.uw.edu.pl
09.12.05, 21:42
poranki najlepiej kojarza mi sie z aromatem kawy roznoszacym sie po
mieszkaniu...przywoluje to mile chwile relaxu i lenistwa...czasem robie sobie
taka kawke w expresie i zabielam ja mlekiem skondensowanym.Na codzien jednak,
poniewaz pracuje, lubie kawy rozpuszczalne-np. ESPRESSO Nescaffe, z DUUUUza
iloscia mleka, wlasciwie to robie z tej kawy lattee. W weekendy wierzch tej
kawki przyozdabiam pianka z mleczka, zrobiona malym mixerkiem i szczypta
kakao lub czekolady bananowej LaFesta....Pije z zamknietymi oczami.Jaka kawe
pijecie??wpisujcie.