IP: *.com / 10.0.0.* 28.06.03, 10:55
co oprocz zupy mozna zrobic z takiej pysznej, swiezutkiej kalarepki?
Obserwuj wątek
    • Gość: kaska Re: kalarepka IP: *.tele2.pl 28.06.03, 15:05
      ostatnio nadziewalam kalarepki, calkiem dobre wyszly.
      • Gość: Gonia Re: kalarepka IP: *.com / 10.0.0.* 28.06.03, 15:58
        Miesem? Niestety, nie przepadam....
        • Gość: kaska Re: kalarepka IP: *.tele2.pl 28.06.03, 16:07
          ja miesem, a Ty mozesz czym chcesz........
          • Gość: Tess Re: kalarepka IP: *.telia.com 28.06.03, 20:35
            ja miksuje kalarepke z rzodkiewka i ogorkiem razem z yoogurtem
            pyszny luncz,lub kolacja.
            • Gość: kondrat Re: kalarepka IP: *.acn.pl 28.06.03, 20:42
              Gość portalu: Tess napisał(a):

              > ja miksuje kalarepke z rzodkiewka i ogorkiem razem z yoogurtem
              > pyszny luncz,lub kolacja.

              dodajesz koperku?

              ale po co luncz - nie masz polskiego słowa?
              • Gość: siwa Re: kalarepka IP: 217.20.200.* 30.06.03, 23:01
                kalarepki mozna pokroic w kostke i dodac do roznych salatek. ja bardzo lubie
                kalarepkowe frytki. troche pracochlonne, ale pyszne.

                kalarepki obrac i pokroic jak na frytki. wrzucic na wrzaca, osolona wode i
                chwile podgotowac (max. 10 min.). odcedzic i zostawic do wystygniecia. z pol
                szklanki wody, 1 jajka i maki zrobic ciasto jak na nalesniki, tylko
                gesciejsze. doprawic je sola, pieprzem, ostra papryka. obtaczac frytki w
                ciescie i smazyc na glebokim oleju na zloty kolor. odcedzic z tluszczu i
                podawac gorace z sosem jogurtowym.
                sos: jogurt naturalny wymieszac z posiekanym szczypiorkiem, sola i pieprzem
                (powinien byc pikantny).
                proste i pyszne.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka