daxter
17.01.08, 13:54
Ostatnio duzo kupuje w Lidlu jest okres nowalijek ciekawa jestem co sądzicie
o sałatach róznych z lidla a jest tego dośc dużo , wiem co sądzą na forum o
zieleninach z marketu ale ja ostatnio na argu kupiłam kapustę pekinską i
zalatywała chemiątaki zapach podobny do skórki od camberta trudno to okreslić
a kupowałam kapustę w Auchan i spokojnie normalna , no w lidlu kiedys kupiłam
czosnek i tez mi zalatywał stęchlizną no i troche sie boje z tymi sałatami a
nęca bo jest ich różnorodność no a kapusta biała czerwona i pekinska troche
juz mi zbrzydła .Ciekawa jestem waszych opinii pozdr.:)