27.09.06, 21:22
Czy któraś z was miała robione w Swissmedzie ponowne zszycie krocza (po złym
zszyciu przy porodzie), lub też -plastykę krocza??? Pozdr.

ICH BIN STOLZ,
GEBOREN ZU SEIN !
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka