sloneczko_02 27.09.06, 21:22 Czy któraś z was miała robione w Swissmedzie ponowne zszycie krocza (po złym zszyciu przy porodzie), lub też -plastykę krocza??? Pozdr. ICH BIN STOLZ, GEBOREN ZU SEIN ! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj