Gość: portman IP: *.chello.pl 13.05.06, 17:23 Czy plyta umieszczona w sieci przed premiera okazala sie ta sama ktora trafila do sklepow 2go maja? Z gory dziekuje o odpowiedz. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: port Re: Pytanie o nowy krazek TOOL'a IP: *.chello.pl 13.05.06, 17:30 Chodzi o to, ze przed premiera krazka, czytalem tutaj na forum, w jakims watku, ze material ktory pojawil sie w sieci, to odpady z sesji nagraniowej, natomiast na albumie 2go maja, mialy pojawic sie inne utwory. Czy to sie potwierdzilo? Innymi slowy, czy jest na forum ktos, kto sluchal plyty przed premiera, tej sciagnietej z sieci i jest w stanie powiedziec, czy kawalki na oryginalnym albumie to jest dokladnie to samo? Odpowiedz Link Zgłoś
internetauta Re: Pytanie o nowy krazek TOOL'a 13.05.06, 17:32 Niestety nie słuchałem przed premierą. Gdybyś chciał, to kup nowy numer "Teraz Rock"- kompendium wiedzy o Tool, może tam coś wspomniał autor B. Koziczyński, jeszcze gruntownie nie czytałem.] A co do Tool - jak się bardzo interesujesz, to polecam Ci książke "Tool [parabola]" (też autorstwa B. Koziczyńskiego) Odpowiedz Link Zgłoś
kolega.maynard Re: Pytanie o nowy krazek TOOL'a 13.05.06, 17:34 sa juz dwa watki o Toolu i nowej plycie... w obu chyba padla odpowiedz TO TO SAMO Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: port Re: Pytanie o nowy krazek TOOL'a IP: *.chello.pl 13.05.06, 17:47 Dziekuje, nie mialem czasu, zeby przewalic wszystkie posty od gory do dolu, stad moj post. Kurcze, mialem nadzieje, ze jednak to nie to samo, ze jednak to nieprawda, ze album wyciekl do sieci. Sa jednak minusy tak rozprzestrzenionego internetu. Ale w sumie to nie siec winna, tylko my, ludzie. Ciekawy jestem, jakby tak zebrac opinie jakiejs wiekszej liczby osob, jak ocenia sie nowy krazek grupy. Znow brak czasu, zeby przekopac sie przez posty Mam nadzieje, ze nie jest tak zle i ze po czasie album jest lepszy niz po pierwszym przesluchaniu. Pozdrawiam G.P. Odpowiedz Link Zgłoś
internetauta Re: Pytanie o nowy krazek TOOL'a 13.05.06, 17:48 Czy jest to propozycja kolejnego wątku? Odpowiedz Link Zgłoś
kolega.maynard Re: Pytanie o nowy krazek TOOL'a 13.05.06, 18:02 Sluchaj, i tak bedziesz musial przeczytac wszystkie te opinie (nie wazne, czy w tym, czy w innym watku) i nie bedzie to wielka roznica.... dla Ciebie. Bo dla tych, ktorzy juz swoje napisali, to roznica bedzie, beda musieli sie jeszcze raz produkowac Streszcze opinie: Zdania sa podzielone, ale wydaje sie slyszec wiecej pozytywnych komentarzy pozdro kolega.maynarda Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: port Re: Pytanie o nowy krazek TOOL'a IP: *.chello.pl 13.05.06, 18:09 Widze, ze sluchasz Comfortably Numb, to moj ulubiony kawalek PF. Ciesze się, że mimo wszystko więcej jest pozytywnych głosów. Życzyłbym sobie/nam, żeby po każdej płycie było więcej pozytywów niż negatywów. A już najbardziej nie lubię w muzyce "nijakości". Takie jakieś to, ani dobre, ani złe. Pozdrowienia przesyłam! Odpowiedz Link Zgłoś