Dodaj do ulubionych

Pytanie o nowy krazek TOOL'a

IP: *.chello.pl 13.05.06, 17:23
Czy plyta umieszczona w sieci przed premiera okazala sie ta sama ktora trafila
do sklepow 2go maja?

Z gory dziekuje o odpowiedz.
Obserwuj wątek
    • internetauta Re: Pytanie o nowy krazek TOOL'a 13.05.06, 17:24
      A Konkretnie?
      • Gość: port Re: Pytanie o nowy krazek TOOL'a IP: *.chello.pl 13.05.06, 17:30
        Chodzi o to, ze przed premiera krazka, czytalem tutaj na forum, w jakims watku,
        ze material ktory pojawil sie w sieci, to odpady z sesji nagraniowej, natomiast
        na albumie 2go maja, mialy pojawic sie inne utwory. Czy to sie potwierdzilo?

        Innymi slowy, czy jest na forum ktos, kto sluchal plyty przed premiera, tej
        sciagnietej z sieci i jest w stanie powiedziec, czy kawalki na oryginalnym
        albumie to jest dokladnie to samo?
        • internetauta Re: Pytanie o nowy krazek TOOL'a 13.05.06, 17:32
          Niestety nie słuchałem przed premierą.
          Gdybyś chciał, to kup nowy numer "Teraz Rock"- kompendium wiedzy o Tool, może
          tam coś wspomniał autor B. Koziczyński, jeszcze gruntownie nie czytałem.]
          A co do Tool - jak się bardzo interesujesz, to polecam Ci książke "Tool
          [parabola]" (też autorstwa B. Koziczyńskiego)
        • kolega.maynard Re: Pytanie o nowy krazek TOOL'a 13.05.06, 17:34
          sa juz dwa watki o Toolu i nowej plycie... w obu chyba padla odpowiedz
          TO TO SAMO
          • Gość: port Re: Pytanie o nowy krazek TOOL'a IP: *.chello.pl 13.05.06, 17:47
            Dziekuje, nie mialem czasu, zeby przewalic wszystkie posty od gory do dolu, stad
            moj post. Kurcze, mialem nadzieje, ze jednak to nie to samo, ze jednak to
            nieprawda, ze album wyciekl do sieci. Sa jednak minusy tak rozprzestrzenionego
            internetu. Ale w sumie to nie siec winna, tylko my, ludzie.

            Ciekawy jestem, jakby tak zebrac opinie jakiejs wiekszej liczby osob, jak ocenia
            sie nowy krazek grupy. Znow brak czasu, zeby przekopac sie przez posty smile Mam
            nadzieje, ze nie jest tak zle i ze po czasie album jest lepszy niz po pierwszym
            przesluchaniu.

            Pozdrawiam
            G.P.
            • internetauta Re: Pytanie o nowy krazek TOOL'a 13.05.06, 17:48
              Czy jest to propozycja kolejnego wątku?
            • kolega.maynard Re: Pytanie o nowy krazek TOOL'a 13.05.06, 18:02
              Sluchaj, i tak bedziesz musial przeczytac wszystkie te opinie (nie wazne, czy w tym, czy w innym watku) i nie bedzie to wielka roznica.... dla Ciebie. Bo dla tych, ktorzy juz swoje napisali, to roznica bedzie, beda musieli sie jeszcze raz produkowac wink

              Streszcze opinie: Zdania sa podzielone, ale wydaje sie slyszec wiecej pozytywnych komentarzy

              pozdro smile
              kolega.maynarda
              • Gość: port Re: Pytanie o nowy krazek TOOL'a IP: *.chello.pl 13.05.06, 18:09
                Widze, ze sluchasz Comfortably Numb, to moj ulubiony kawalek PF. Ciesze się, że
                mimo wszystko więcej jest pozytywnych głosów. Życzyłbym sobie/nam, żeby po
                każdej płycie było więcej pozytywów niż negatywów. A już najbardziej nie lubię w
                muzyce "nijakości". Takie jakieś to, ani dobre, ani złe. Pozdrowienia przesyłam!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka