Gość: gall IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.02.06, 16:13 Witam. Chciałbym się dowiedzieć, czy mogę wziąć udział w programie partnerskim SoundCash i spieniężyć ruch na blogu ?? Czy będziesz to łamanie regulaminu ?? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj