Dodaj do ulubionych

Hajduszoboszlo 2013

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.03.13, 20:31
WItam, wybieramy się na weekend majowy do hajduszoboszlo. Piszcie jakie macie doświadczenia po roku 2012 z tamtego miejsca :) ja Byłam w 2011 i rewelacja. Który camping jest tańszy THERMAL czy Hajdu?, który wybrać lepiej? Na który camping można wracać z basenów w ciągu dnia? Czy śpiąc w namiocie jest możliwość podłączenia prądu? Jeśli ktoś był w tamtym roku w maju lub na wakacjach to niech opisze swoje doświadczenia! :)
Obserwuj wątek
    • polskawiosna Re: Hajduszoboszlo 2013 27.03.13, 08:01
      Tez jestem ciekawa, i chciałabym zadać podobne pytania jak poprzedniczka. Ja tam co prawda nigdy nie byłam, ale mamy w planie taki wypad koło lipca, wiec jeśli ktoś byłby tak miły i napisał coś więcej na ten temat...
      • jolanta631 Re: Hajduszoboszlo 2013 31.03.13, 12:36
        W maju nie wszystkie baseny są już czynne. Działaja tylko lecznicze w środku a na zewnątrz jeden z masażami.W sezonie bardzo dużo ludzi, dosłownie tłumy. Jeśli komuś to nie przeszkadza to warto pojechać .Wspaniały ,duży kompleks basenów. Te ze zjeżdżalniami są dodatkowo płatne.
        Z kompleksem basenów połączony jest tylko camping Thermal.Duży zadbany, częściowo zadrzewiony z nieograniczoną ilością wejść i wyjść na baseny( na bramce okazuje się emblemat z zameldowania na campingu}Z podłączeniem do prądu nie ma problemu.Camping z wyznaczonymi i ponumerowanymi parcelami,więc panuje tam porządek. Toalety czyste, więc nie ma się do czego przyczepić.
    • Gość: adasko Hajduszoboszlo 2013 IP: 85.219.250.* 12.04.13, 10:05
      Witam. hajduszoboszlo polecam w Maju nigdy nie byłem. Tylko w Czerwcu i z dwa razy w Sierpniu. W tym roku od 1 Lipca. Jak ktos wczesniej pisał wszystko spoko tylko w okresie wakacyjnym troszkę ludzi dużo. Ceny dośc niskie obiad można zjesc spokojnie za 15 zeta polecam langosza chyba z 8 zeta, piwko z 4 zeta butelkowe, wino jakos chyba podobnie za 200/300 ml hamburger z 6/7 zeta. Kwatere mam za 25 euro za dwie osoby i dziecko 4 letnie czyli przyzwoicie. jest co robć jeszcze jak ktos jedzie rodzinnie z dziećmi tak jak my to polecam dzieci nie bedą sie nudzić jak cos to pisac cos podpowiem
      • termalny Re: Hajduszoboszlo 2013 12.04.13, 14:41
        Zdecydowanie polecamy Hajduszoboszlo. A w Hajduszoboszlo polecamy HOTEL THERMAL - bezpośrednio przy basenach Hajduszoboszlo, wszystko w cenie, ładny hotel, dobre jedzenie.. :)

• Gość: termalny Re: Hajduszoboszlo 2013 IP: *.ssp.dialog.net.pl 12.06.13, 15:32
            Witam.
            Zjeżdżalnie w AquaParku nie są zawarte w cenie pakietu Hotelu Thermal (opcjonalnie dodatkowo płatne).

-Aquapark stanowi samodzielną jednostkę na terenie kompleksu basenowego. Wejście do Aquaparku jest możliwe wyłącznie z terenu kompleksu basenowego (który dla naszych gości jest darmowy !) Bilet wstępu do Aquaparku (w postaci opaski na ramię) zapewnia nieograniczone przejście pomiędzy tymi dwoma jednostkami.
            - Z dużych zjeżdżalni korzystać mogą osoby od 12 roku życia, dzieci od 10 do 12 lat mogą z nich korzystać z pisemnym oświadczeniem rodziców
            - Dzieci do lat 3 korzystają z Aquaparku Hajduszoboszlo bezpłatnie

- W pakiecie hotelu Thermal w Hajduszoboszlo zawarte:
            zakwaterowanie; wyżywienie 2x dziennie (szwedzki stół); nieograniczony wstęp na baseny termalne hotelowe (3 baseny termalne); wolny wstęp do nowego parku wodnej rozrywki - Aqua Palace (w dniu wyjazdu wstęp nie jest wliczony w cenę); wolny wstęp na odkryty kompleks kąpieliskowy (na 30 hektarach); wolny wstęp na kompleks odkrytych i krytych basenów termalnych leczniczych; wolny wstęp na pływalnię krytą; wolny wstęp na kompleks saun w hotelu; szlafroki; dostęp do internetu w hotelu; parking;
            + dodatkowe bonusy, o których więcej na:
            medeacentrum.pl/thermal_hotel_hajduszoboszlo,114,114,107059,show_doc.html
            Pozdrawiam gorąco :)
        • Gość: agnieszka Re: Hajduszoboszlo 2014 hajdu Camping IP: *.nordeabank.pl 13.08.14, 14:22
          Witam serdecznie
          W tym roku byłam w hajduszoboszlo na kampingu Hajdu Camping. Prysznice i ubikacje czyste (sprzątane codziennie w nocy) woda gorąca pod prysznicami o każdej porze. Ja przebywałam na polu namiotowym - dostep do sieci jest bardzo dobry ale polecam zabrac dłuzszy przedłużacz. Pole zacienione dużymi drzewami. Na recepcji oprócz języka polskiego mozna sie porozumieć po angielsku i egiersku. Plusem był dostę do biletów na kompleks za 1300 huf gdzie w kasach przy basenach sa po 2000 huf. Na kompleksie jest miejsce do przygotowania potraw oraz pralka automatyczna. ja byłam z mężem córka 12 letnią oraz bliźniakami 4,5 letnimi. Po basenach mozna pograć w pin ponga. to tyle jeżeli chodzi o pole namiotowe.
          Wejście na baseny jako podstawowe oraz płatne na kompleksach dodatkowo za aqua park. bedąc tam 7 dni wchodziliśmy na aqua park 2 razy polecam żeby odpocząć od duzej ilości osób na basenach podstawowych, kto lubi zjeżdżalnie to serdecznie polecam. na kompleksach pełna gastronomia.
          Polecam zakupy w Tesko na wyjeździe z hajduszoboszlo gdzie ceny suwenirów sa zdecydowanie w lepszych cenach niż na lokalnym deptaku. Dla rodzin z dziećmi polecam Sosto Zoo 75 km od hajduszoboszlo, pokazy fok papug i duza ilość zwierząt pozwoli fajnie spedzić wolny czas. Po za tym odwiedziliśmy park Hortobegi moge powiedzieć ze w ramach relaksu owszem ale jeżeli sie tam nie pojedzie to nic sie nie straci. Ceny podobne jak u nas .
          co do wymiany gotówki na deptaku sa kantory i wymieniają PLN bez problemu nie opłaca się brać waluty z Polski bo na miejscu jest korzystniejszy przelicznik( 100huf -1,45) , wszędzie mozna płacic karta nawet na kompleksie basenowym nie ma problemu. W pełni polecam tę mieścinę na wakacje.
          • Gość: bastek Re: Hajduszoboszlo 2013 IP: *.adsl.inetia.pl 29.07.13, 13:32
            byłem w HB coś około 7 razy. W tym roku też. Po wejściu do UE nigdy nie miałem żadnej kontroli na granicy. Co do paliwa to w HB jest droższe ale ma dużo lepszą jakość. ON jest droższe o około 0.90PLN. Ja tankuję przed wyjazdem pod korek ( śląskie ) i jak wyjeżdżam z HB.
            W ramach oszczędności polecam zwolnić na końcu odcinka D1 za Popradem, w Koszycach i przed granicą SK/H. W Szikszo na przystanku często stoi foto.
              • Gość: bastek Re: Hajduszoboszlo 2013 IP: *.adsl.inetia.pl 29.07.13, 14:15
                to zależy. Jest tam gospodarstwo rybne ( Hortobagy Halasto ) gdzie jest trochę ptaków ale teraz nie jest to dobra pora. Prawdziwe stada są przy zmianie pór roku. Samo Hortobagy jak dla mnie to strata czasu. Nic tam nie ma a w taką pogodę można paść ( mimo zalecenia zabrania wody i czapki ). Można podjechać do Debreczyna na stare miasto. Jadąc tam nie kieruj się na T na centrum w lewo tylko trzeba jechać cały czas prosto. Wyjeżdża się w samym centrum. jak będziecie w HB polecam uzupełnianie płynów w Beczce na głównym deptaku. Dla Pań winko z pozycji 1 a dla Panów palinka korte + piwo
                  • Gość: bastek Re: Hajduszoboszlo 2013 IP: *.dynamic.chello.pl 30.07.13, 21:16
                    Na basenach są ogłoszenia po polsku. Są tam informacje o wycieczkach z przewodnikiem. Są też punkty informacji turystycznej. Z tego co pamiętam to była mowa o Budapeszcie i jeszcze jednym miejscu. Do Budapesztu nie jeżdżę bo jako nastolatek byłem tam kilka razy ale oczywiście polecam. W HB nie ma jakichś szczególnych miejsc bo to w sumie wiocha. Całe wieczorne życie skupia się na głównym deptaku. Polecam Beczkę ( po prawej ) Dla Pań winko ( poz 1 ) dla Panów palinka i browarek. Są jakieś potańcówki i sporo jedzenia. Co do jedzenia to większość knajp masz na basenach. Najbardziej znana to Szilfa ( jest tez blisko wejścia ). Jak się skusisz na langosza to uważaj na ser. Ładują go na wiadra a wtedy czar placka znika. Nie mogę niczego polecić bo każdy ma swój gust i smak. Ogólnie jedzenia jest dużo za rozsądne pieniądze i jest smaczne. A gyrosa na basenie kupuje się w pierwszym punkcie od głównej bramy, po lewej za toaletami, obok kabin ( między langoszem a piwem ). Koniecznie w bułce:)
            • kasik54 Re: Hajduszoboszlo 2014 21.08.14, 21:54
              Witam Wszystkich byłam w tamtym tygodniu w Hajduszoboszlo w Domek Letniskowy - Gyöngyvirág utca 39, (zakwaterowanie 6-8 osób, od 3000HUF osoba/doba) juz na wstępie właścicielka zaczęła krzyczeć i zamykać brame a chcieliśmy bliżej podjechać żeby wyciągnąć rzeczy po czym była oburzona, ze kolega pił piwo , w pokojach śmierdziało nie wywietrzone, pościel nie wymieniona nie było w jednym pokoju brak światła, lodówka w ogóle nie chłodziła pomimo, że było ustawione na 5. Właścicielka zabrała dekoder po czym oświadczyła że w niedziele przed 8 mamy sie wynieść nie pomogły tłumaczenia że na dokumentach mieliśmy do godziny 9. W drugim dniu przyjechała skakała do nas że była policja dzień wcześniej że w kajdanki nas zabiorą bo słuchaliśmy muzyki a wyłączylismy przed 22 po czym zaczela latac i mowic jaki tu jest bałagan a lezały smiecie w worku wrrr w drugim dniu przyjechala wieczorem pod dom i z 15 min stala pod domem i zagladala. NIE POLECAM TEGO MIEJSCA . Ja przyjechałam tam odpocząć a ta kobieta nie pozwalała bo cały czas jej cos nie pasowało . NIE POLECAM I OSTRZEGAM SZKODA KASY I NERWÓW
    • patryc-ja21 Re: Hajduszoboszlo 2013 04.08.14, 14:10
      Ja byłam w 2010 i 2012 i podejście wegrow sie zmieniło, ze wszystkiego robili łaskę, ale jedno co sie nie zmieniło to dobre wino. Abedac tam musicie iść do restauracji karikas - najlepsza w mieście polecam.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka