Gość: hofff IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.04.07, 22:40 Witam. Znajomi zaproponowali nam wyjazd w czasie dlugiego weekendu do czeskiej szwajcarii. czy warto tam jechac. moze ktos podzielilby sie swoimi wrazeniami? pozdr Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
bah77 Re: Jetřichovice... 29.04.07, 16:30 Warto tam jechać, szczególnie łącząc zwiedzanie Szwajcarii Czeskiej z Saksońską. ekorama.hml.pttk.pl/wycieczki/2001/Szwajcaria_Saksonska.htm www.saechsische-schweiz.de/ www.ceskehory.cz/luzickehory/default_pl.asp bah77 Odpowiedz Link Zgłoś