Dodaj do ulubionych

Jetřichovice

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.04.07, 22:40
Witam. Znajomi zaproponowali nam wyjazd w czasie dlugiego weekendu do czeskiej
szwajcarii. czy warto tam jechac. moze ktos podzielilby sie swoimi wrazeniami?
pozdr
Obserwuj wątek
    • Gość: hofff Re: Jetřichovice IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.04.07, 00:08
      up
    • bah77 Re: Jetřichovice... 29.04.07, 16:30
      Warto tam jechać, szczególnie łącząc zwiedzanie Szwajcarii Czeskiej z Saksońską.

      ekorama.hml.pttk.pl/wycieczki/2001/Szwajcaria_Saksonska.htm

      www.saechsische-schweiz.de/

      www.ceskehory.cz/luzickehory/default_pl.asp

      bah77

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka