22suzi
25.02.08, 08:32
Minęło 9 miesięcy a ból coraz większy,nie umiem się z tym pogodzić.
Lekarka powiedziała żebym sobie kogoś znalazła ,idiotka.
Jestem sama jak palec,znajomi wyparowali,przyjaciele się odwrócili tak jakbym
stanowiła jakieś zagrożenie.Nic już nie wiem i nic nie rozumiem.