Dodaj do ulubionych

ząbkowanie

29.10.08, 10:30
mam taki pytanie Moja córka ma 7 miesiecy i juz ma dwa ząbki dostała
kiedy miała 4 miesiące i teraz wychodzą jej górne jedynki,ale nie
pokoi mnie że robi ;kupke; ze śluzem. czy to dobrze ,czy tak powinno
być?
Obserwuj wątek
    • mikolaj_danko Re: ząbkowanie 02.11.08, 15:22
      Podczas ząbkowania często stolce stają się luźniejsze, może się zdażyć w nich odrobina śluzu.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka