kasiulka8218 29.10.08, 10:30 mam taki pytanie Moja córka ma 7 miesiecy i juz ma dwa ząbki dostała kiedy miała 4 miesiące i teraz wychodzą jej górne jedynki,ale nie pokoi mnie że robi ;kupke; ze śluzem. czy to dobrze ,czy tak powinno być? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mikolaj_danko Re: ząbkowanie 02.11.08, 15:22 Podczas ząbkowania często stolce stają się luźniejsze, może się zdażyć w nich odrobina śluzu. Odpowiedz Link Zgłoś