az-at
05.03.09, 11:53
Witam serdecznie
Moje dziecko ma 2,5 roku.Ostatnio pojawiła się gorączka 39 i brzydki kaszel.Po
badaniu wyszło że w oskrzelach nic nie ma a gardło jest zdrowe.Skończyło się
na witaminie C i Nurofenie 125 mg w czopkach.Zauważyłam jednak śluz w kupce
córki.Czy to moze być właśnie po tych czopkach?Wcześniej córcia nie miała
problemów z kupką.
Dziękuje za odpowiedz