tradycja1
25.02.05, 01:12
wszystkiego najlepszego z okazji urodzin od calego Tarnowa :)
/ z duza dawka humoru.../
Zycie jest krótkie wiec korzystaj z niego
bo zmarnowane zycie to cos okropnego
Pij alkohol, baw sie z kobietami
Spróbuj sie zabawic takze z mezczyznami
Nie zaluj niczego co juz zrobiles
Lecz ciesz sie, ze niezle sie wybawiles
Smiej sie z przyjaciólmi, a placz w ukryciu
Nie zamartwiaj sie niczym ...nigdy w zyciu...