Dodaj do ulubionych

Atob, 100 lat

25.02.05, 01:12
wszystkiego najlepszego z okazji urodzin od calego Tarnowa :)


/ z duza dawka humoru.../
Zycie jest krótkie wiec korzystaj z niego
bo zmarnowane zycie to cos okropnego
Pij alkohol, baw sie z kobietami
Spróbuj sie zabawic takze z mezczyznami
Nie zaluj niczego co juz zrobiles
Lecz ciesz sie, ze niezle sie wybawiles
Smiej sie z przyjaciólmi, a placz w ukryciu
Nie zamartwiaj sie niczym ...nigdy w zyciu...
Obserwuj wątek
    • caro333 Re: Atob, 100 lat 25.02.05, 08:06
      Dołączam się z serdecznymi życzeniami.Przypomnę antyczne powiedzenie - jaki
      charakter,takie przeznaczenie i prosty wniosek -będzie dobrze!Wiedząc,jaki masz
      charakter,wiem,że czekają Cię dobre rzeczy! Życzę Ci tego mocno.Sto lat!!!:))
      • teklat Re: Atob, 100 lat 25.02.05, 08:20
        Dołączam się! Wszystkiego najlepszego :))
        • lemuriza Re: Atob, 100 lat 25.02.05, 08:40
          atob, fajny z Ciebie gość.
          Ja również życze Ci wszystkiego dobrego - wielu zwycięstw Legii i ... miłosci,
          miłości, miłości.
          • caro333 Re: Atob, 100 lat 25.02.05, 10:10
            ...spełnionej,spełnionej,spełnionej......;))))
    • qwerty.tarnow Re: Atob, 100 lat 25.02.05, 12:42
      Się dołączam również :-)
      • kuczman Re: Atob, 100 lat 25.02.05, 14:19
        Sto lat!:))
    • atob Dziekuje dziekuje dziekuje :) n\txt 25.02.05, 15:42

      • lubona Re: Dziekuje dziekuje dziekuje :) n\txt 25.02.05, 17:26
        Póżno, ale baaaaaaaaardzo gorące i serdeczne życzenia.


        Życzę ci spokojnych snów
        Ewa Kowalik

        Życzę ci spokojnych snów
        I czułych przebudzeń...
        Gdy otworzysz oczy,
        Niech słoneczny palec
        Cicho stuka w okno.
        Życzę ci smacznego
        Śniadania we dwoje...
        Jajecznicy parującej na talerzu
        I chleba z masłem
        Podanego w ciepłej dłoni.
        Życzę Ci miłego dnia
        Pośród uśmiechniętych ludzi,
        Wśród tysiąca spraw
        Załatwionych pozytywnie.
        Życzę ci zdrowia
        W każdej porze roku,
        Odporności
        Na szarą rzeczywistość
        Z telewizji i gazety,
        Dobrego wzroku i słuchu
        I mocnego serca,
        Aby kochać świat
        Takim jaki jest.
        Życzę ci dobrej nocy...
        Dzielenia jej mroku na pół
        I ciepła podwójnego
        Pod kolorową kołdrą.
        Życzę ci spokojnych snów
        I przebudzeń...
        • qwerty.tarnow Re: Dziekuje dziekuje dziekuje :) n\txt 25.02.05, 17:43
          lubona napisała:

          > Xxxxxxxxxx parującej na talerzu

          Przepraszam, że wtrącę inną myśl, ale na wykasowane słowo to chyba można by
          cenzurę wprowadzić. Jako wyraźnie niepożądane skojarzenie na tym forum. A
          przynajmniej zły duch. ;-)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka