1zorro-bis Re: POLSKA............R.I.P 13.07.20, 07:44 Wadim Tyszkiewicz FP 2t SpolSstngdscdiso.nred · Mit Öffentlich geteilt Jak mogłaś tak nisko upaść i się upodlić, Polsko? Polacy dali się kupić cwaniakom i hochsztaplerom za swoje własne pieniądze. Ale dopiero teraz, po wyborach, przyjdzie do zapłacenia prawdziwy rachunek. Nasz kraj jest pęknięty i rozdarty na pół. Przed nami trudne lata. Szkoda. Czas ucieka, a życie jest jedno. Polacy wybrali marionetkę, pacynkę sterowaną z Nowogrodzkiej, która będzie posłusznie realizować plan odsuwania nas od cywilizowanej Europy. Polacy za swoje własne pieniądze (2 mld zł) dali się nakarmić jadem sączonym z prymitywnych przekazów na czerwonych paskach telewizji, która ma w nazwie: "Polska". Polacy kupili kartonowe obietnice rozdawane przez partyjnych dygnitarzy, którzy rozjechali się po miasteczkach i wsiach całej Polski ekskluzywnymi, rządowymi limuzynami prowadząc kampanię ogłupiania du,nego narodu. Kłamstwa i miliardowe afery tej władzy, na niespotykaną dotąd skalę, suweren wybaczył, choć nie wybaczył zjedzonych ośmiorniczek poprzednikom. Ot co znaczy skuteczna propaganda (Kurski: "ciemny lud to kupi"). Co tam zagrabione czy zmarnowane miliardy, liczy się moja jałmużna, ochłap w garści. Cena honoru i rozumu jest dość niska: 500 zł (przez 5 lat połowę wartości już zżarła inflacja) czy 800 zł raz do roku (mniej niż roczna rewaloryzacja za poprzednich rządów). Nawet mityczni, emerytowani "SBecy" i "komuniści" zagłosowali za Duda-PiSem. Ludziom minionej epoki, którzy budowali powojenną Polskę i żyli w PRLu, było zawsze bliżej do SLD, niż do PiS. A jednak, mimo poniżania i opluwania. Okazuje się, że wszystko jest kwestią ceny. Co teraz du.ny Narodzie? Wybrałeś but i dyktaturę. Wybrałeś autorytaryzm zamiast wolności i demokracji, za którą ojcowie przelewali krew. Będzie bolało. P.S. Bardzo, bardzo, bardzo dziękuję wszystkim godnym Polkom i Polakom, którzy się zmobilizowali w walce o wolną i demokratyczną Polskę, i poszli na wybory. Było nas niestety o 1-2% za mało. Ci, którzy zostali w domach, niech teraz noszą piętno hańby, tak jak ci, którzy upodlili się za pisowskie srebrniki. Jeśli to prawda, że nie zagłosowało aż 240 000 wyborców SH, to ja wycofuję się z jakiejkolwiek działalności, choć planowałem zaangażowanie na rzecz "żółtych". Strzelić focha i sprzedać Polskę? To nie moje klimaty. P.S.II. I jeszcze jedno: zanim PiSowska sfora skoczy mi do gardła, proszę o wykasowanie z grona moich znajomych wszystkich tych, którzy zamiast za demokracją i samorządem, zagłosowali za dyktaturą partyjnych sekretarzy. W życiu osiągnąłem bardzo wiele, w samorządzie niemal wszystko, podniosłem moje miasto z ruiny, poświęcając temu 17 lat mojego życia, mam ogromne doświadczenie i wiedzę, i... muszę ustąpić pola partyjnym naganiaczom, miernym sekretarzom partii. Powodzenia, Polsko. Odpowiedz Link
wscieklyuklad Re: POLSKA............R.I.P 13.07.20, 08:22 Nie tylko wyborcy Hołowni olali gremialnie wybory. Olali je też 140 tys koniczynek. Te dodatkowe bliski 400. Tys głosów odesłało by psiaka do budy Odpowiedz Link
1zorro-bis Re: POLSKA............R.I.P 13.07.20, 08:27 ....i jest pozamiatane. Na dluuuuuugie lata! Odpowiedz Link
wscieklyuklad Re: POLSKA............R.I.P 13.07.20, 08:38 I to istotny problem dla naszych dzieci i wnuków bo przecież przed nimi dekady życia. My odejdziemy niestety w bolszewickiej Wolsce. Odpowiedz Link
1zorro-bis Re: POLSKA............R.I.P 13.07.20, 09:05 a tutaj piosenka z gratulacjami dla DUDY. Taka piosenka, tacy wykonawcy jak i prezydent. SUPER pasuje! www.youtube.com/watch?time_continue=29&v=QFFykQIrPCk&feature=emb_logo Odpowiedz Link
1zorro-bis Re: POLSKA............R.I.P 13.07.20, 10:03 www.newsweek.pl/polska/polityka/wybory-prezydenckie-2020-nocny-late-poll-dalej-rosnie-roznica-pomiedzy-duda-a/2b6slp1?tpcc=fb_newsweek&utm_campaign=post&utm_content=772908f6-a368-44aa-95c0-105e42607ab7&utm_medium=social&utm_source=fb_newsweek&fbclid=IwAR09Ke2UyUgGR5WFcVjX6yZJWNqhfKFHQgcDTLIC7gxxlWTDGaDF0Uxj9TY Odpowiedz Link
1zorro-bis Re: POLSKA............R.I.P 13.07.20, 10:06 Mamy dwie Polski - Polske europejska i Polske glupoty i zacofania. A moze trzeba MUR postawic? Odpowiedz Link
1zorro-bis Re: POLSKA............R.I.P 13.07.20, 10:10 a74-7 Re: Szanowny Pan Prezydent Duda 13.07.20, 09:36 aaaa,widzisz Z, wiedzialam ze sie zalapiesz big_grin Tu wersja mniej rozrywkowawink bardziej odpowiednia specjalnie dla ciebie Jedna i drugo werjs to "Disco Polo ? " pasujace jak ulal do DUDY i wyborcow. Wiesniactwo pelnom gembom. Wspolczuje tym, ktorzy musza tam zyc i codziennie dziekuje Panu Bogu, ze mnie tam od prawie 40-tu lat nie ma..... Odpowiedz Link
sorel.lina Re: POLSKA............R.I.P 13.07.20, 11:07 Niemal 10 mln głosów na Trzaskowskiego, większość województw głosowała na Trzaskowskiego. Niestety, liczba województw nie przekłada się na liczbę głosujących. Jednak PiS nie ma prawa nami gardzić, nie pozwolimy sobą pomiatać! 🇵🇱🇵🇱🇵🇱 Odpowiedz Link
1zorro-bis Re: POLSKA............R.I.P 13.07.20, 11:37 a74-7 ...................ja przesralem? Ja tylko wspolczuje Rodakom, ktorzey wsrod tej wyjacej holoty w Polsce musza zyc. Ja dziekuje tylko codziennie Panu Bogu, ze ja nie musze od prawie 40-tu lat w tym wariatkowie zyc. Jak widac, wiekszosc narodu to tepe barany, ktore lubia byc kopane w dupe i strzyzone na zywca.... A jak bedzie za trzy lata to zobaczymy....Grecja? Wenezuela? A na pewno Turcja ....bedzie w Polsce. Odpowiedz Link