Dodaj do ulubionych

Brunatni siepacze

29.08.20, 19:30
97,5% SPRAW POLICJA PRZEGRYWA W SADACH Z DEMONSTRANTAMI. TO POLICJA JE WYTACZA!
."Z zebranych przez nas danych wynika, że wobec 671 osób uczestniczących w pokojowych, opozycyjnych zgromadzeniach tylko 17 zostało przez sądy uznane za winne popełnienia wykroczenia, z czego osiem wyroków jest prawomocnych. Nie więcej niż dwa i pół procentu - taka jest orientacyjna skuteczność oskarżeń policji potwierdzona orzeczeniami sądów".

z netu
Obserwuj wątek
  • wscieklyuklad Re: Brunatni siepacze 29.08.20, 19:37
   I ich podopieczni:

   "ŻOŁNIERZE CHRYSTUSA" PRZYZNALI - RÓŻAŃCE SĄ WYKORZYSTYWANE
   JAKO KASTETY I BROŃ DO CIĘCIA TWARZY
   Bojówkarze z paramilitarnej organizacji fundamentalistów katolickich o nazwie "Żołnierze Chrystusa" potwierdzili ustalenia naszego Ośrodka - ich "różańce" są tak skonstruowane by zamienić je w śmiertelnie niebezpieczne narzędzia do ranienia i zabijania ludzi.
   Ośrodek dysponuje dowodami w postaci zdjęć na których widać bojówkarzy z organizacji "Żołnierze Chrystusa", którzy wygrażają takimi "różańcami" osobom które chciały przejść obok pomnika w miejscu publicznym.
   W związku z tym, że jak się okazuje groźby zmuszania do określonego zachowania były realizowane przy pomocy narzędzi niebezpiecznych - nasz Ośrodek skieruje odpowiednie zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa z użyciem niebezpiecznego narzędzia.
   Już od dłuższego czasu "różańce" które widzieliśmy owinięte na pięściach fanatyków religijnych z organizacji "Żołnierze Chrystusa" wydawały nam się dziwnie ciężkie i długie. Postanowiliśmy sprawdzić co się za tym kryje.
   Okazało się, że produkują je firmy zajmująca się militariów. Tzw "różańce" wykonane są z ekstremalnie wytrzymałej linki używanej w armi do produkcji spadochronów. Na lince znajdują się ciężkie centymetrowej średnicy kulki ze stali, natomiast krzyż, który jest zakończeniem jest ta wykonany i wyprofilowany, by wbijać się w ciało.
   Nie są to więc żadne różańce lecz niebezpieczna broń służącą do ranienia i zabijania przeciwnika!
   Różaniec może być używany jako kastet, ale przede wszystkim jest to EKSTREMALNIE groźna broń do SMAGNIĘCIA np w twarz, głowę i szyję... Efekt jest podobny do użycia tzw police sapp...
   Może byc smiertelny...
   Podczas prób wykonanych w Izraelu taki krzyż (7 cm) na lince wbijał sie głęboko ciało w taki sposób, że byłby w stanie rozerwać tętnicę szyjną i doprowadzić do śmierci w 4 minuty. Podobny efekt daje smagnięcie kulkami metalowymi (srednica 1 cm) na lince w głowę lub szyję przeciwnika.
   O naszych ustaleniach poinformujemy organy ścigania i ABW. Tego typu różańce należy traktować jako niebezpieczne narzędzia służące do walki.
   Jeśli kiedykolwiek zostaliście z atakowani przez bojówki katolickie, które miały tego typu różańce militarne przy sobie to zgłoście się do nas. Sprawcy będą odpowiadać za atak lub bójkę z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Grozi za to wysoka kara, włącznie z karą pozbawienia wolności.

   z netu

   W imię Łojca i Syna i Duha.
    • wscieklyuklad Re: Brunatni siepacze 30.08.20, 15:43
     [imgscontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/118603155_1005471193216157_1194305625130756462_n.jpg?_nc_cat=105&_nc_sid=8024bb&_nc_ohc=WaR8gfKi47EAX-D5g3x&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=150bb22d6b458238d95f690becd9c9d9&oe=5F70EA56[/img]
      • wscieklyuklad Re: Brunatni siepacze 30.08.20, 17:01
       RÓŻAŃCE ŻOŁNIERZY. CHRYSTUSA produkują firmy zajmujące się produkcją militariów.
       Wykonane są one z ekstremalnie wytrzymałej linki używanej w armi do produkcji spadochronów. Na lince-ciężkie 1cm średnicy kulki ze stali, a krzyż, jest tak wykonany i wyprofilowany, by wbijał się w ciało. To broń.
       Niech mi ktoś powie co ten fanatyzm ma wspólnego z wiarą?

       Z netu

       Nie komentuję bo nie wiem z czego produkują różańce w Anglii, Dojczland, a zwłaszcza na australijskiej wyspie.
       • wscieklyuklad Re: Brunatni siepacze 30.08.20, 17:14
        Opis różańca w reklamie sklepu

        Różaniec może być używany jako kastet, ale przede wszystkim jest to EKSTREMALNIE groźna broń do SMAGNIĘCIA np w twarz, głowę i szyję
        Efekt użycia może byc smiertelny!


        Podczas prób wykonanych w Izraelu taki krzyż (7 cm) na lince wbijał sie głęboko ciało w taki sposób, że byłby w stanie rozerwać tętnicę szyjną i doprowadzić do śmierci w 4 minuty. Podobny efekt daje smagnięcie kulkami metalowymi (srednica 1 cm) na lince w głowę lub szyję przeciwnika.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka