Dodaj do ulubionych

Trybunał... przyłębski

28.01.21, 18:54
I niech mi ktoś powie, że tzw.TK jest niezależnym organem! I niech mi ktoś powie, ze Polska nie jest państwem autorytarnym. I niech mi ktoś powie, że Polska pod rządami PiS-u jest państwem praworządnym.! 😡

Kulisy powstania uzasadnienia „TK”J.Przyłębskiej w sprawie aborcji.

Sędzia J. Wyrembak jeden z trzech członków składu którzy złożyli zdanie odrębne :

Sędziowie dostali gotowy dokument do podpisu”.„Bez dyskusji i głosowania członków składu”.

https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/144151323_2975379386008491_1513748499625160803_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=2&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=aEIWUZM23R8AX-tCdI5&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=f3db7ed91fa23eb68be90f9d66e6ddd6&oe=6036FF54

Obserwuj wątek
        • 1zorro-bis Re: Trybunał... przyłębski 29.01.21, 12:32
          fajny komentarz o tym polskim burdelu.....big_grinbig_grinbig_grin
          " zemanco 29.01.2021, 12:17
          Drogo nas ten pajac będzie kosztował gdy w maju Unia nałoży kary finansowe. Dom wariatów. Jeden ma krzywa gębę z powodu uszkodzeń w ośrodkowym układzie nerwowym (mózgu). Jego szef jest od dziecka świrem i infantylnym aktorem.. Za prawo a raczej lewiznę prawną odpowiada następny świr z manią prześladowczą ścigania, mający do pomocy przerośniętą małpę. Nadzieją Polski jest jakiś następny chory psychicznie z nazwiskiem rymującym się z majtkami a w najlepszym wypadku z komputerowymi bajtami. W Sejmie szczotka klozetowa dowodzi a psi bezmózgowiec bryluje. Chroni ich policja bijąca tu i tam, nawet w domu żony biją za to, że w lodówce światła nie wyłączyły. A na szczycie tej wariackiej piramidy stoi głupiec, niedołęga, fujara, kiep cymbał jak to pięknie podaje Słownik Doroszewskiego. No a nadzieję u reszty wariatów budzi jeszcze jeden krzywousty. Bezhołowie i wariatkowo. Hej! "big_grin

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka