Dodaj do ulubionych

SERCE ROŚNIE!

21.04.23, 14:24
“Putin płakał w jednej skarpecie obok podartej pieluchy”. Sensacyjne wieści z Rosji
Aleksander Klekocki
20.04.2023 12:09

Putin miał przejść załamanie nerwowe - donosi na Telegramie Generał SWR, który podaje się za byłego funkcjonariusza Służby Wywiadu Zagranicznego Federacji Rosyjskiej. Autor wpisu stwierdził, że prezydent Rosji, po narobieniu w pieluchę, leżał półnagi na podłodze i histerycznie płakał.
stan jego zdrowia to po rozpoczęciu inwazji Rosji na Ukrainę jeden z najczęściej przewijających się w mediach tematów. Pisano już, że prezydent Rosji ma raka krwi, raka trzustki, chorobę Parkinsona i demencję, a jego śmierć to kwestia miesięcy, jeśli nie tygodni. Kolejne sensacyjne doniesienia pojawiły się na telegramowym kanale Generał SWR.

“Ostatniej nocy (we wtorek – red.) Putin prawdopodobnie miał załamanie nerwowe. Około godziny 21:40 czasu moskiewskiego strażnicy prezydenta usłyszeli dziwne odgłosy z jego pokoju. Putin nie reagował na pukanie” - czytamy.
Po siedmiu minutach ochroniarze mieli wezwać lekarzy i wejść do pokoju. Według relacji Generała SWR ujrzeli zaskakujący widok. ”Putin siedział na podłodze obok sofy i histerycznie płakał. Miał na sobie tylko mokrą białą koszulkę, którą prawdopodobnie próbował zdjąć, i czarną skarpetę na prawej stopie. Obok niego leżała podarta pielucha, której ostatnio stale używał” - opisywał autor.
miał zanosić się szlochem i nie reagować na to, co do niego mówiono. “Po około 10-15 minutach i konsultacjach z lekarzami prezydenta zrobiono mu zastrzyk zawierający najwyraźniej lek przeciwpsychotyczny” - napisał Generał SWR.

Po przyjęciu zastrzyku Putin miał poczuć się lepiej - został umyty, przebrany i położony do łóżka. “Nie jest jasne, czy stan Putina jest efektem ubocznym nowych leków, czy został spowodowany czymś innym” - zaznaczył autor wpisu.

Generał SWR przekonuje, że ma swoje źródła na Kremlu. Niestety, nie sposób zweryfikować podawanych przez niego informacji.

radio zet

kolejny naszczalno-nasralnik!
Obserwuj wątek
    • wscieklyuklad Re: SERCE ROŚNIE! 05.05.23, 14:38
      twitter.com/Artur_Micek/status/1654129471849652225?cxt=HBwWgoDT4bP_0vQtAAAA&cn=ZmxleGlibGVfcmVjcw%3D%3D&refsrc=email

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka