Dodaj do ulubionych

a jednak - szpital onkologiczny

IP: *.kopnet.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 31.03.05, 10:02
Jestem po zabiegu i dwutygoniowym pobycie w szpitalu onkologicznym
Gliwice.Jedynym niemilym akcentem byl zabieg. Reszta na medal. Jeśli masz
pytania , lub obawy chętnie odpowiem. Dziekuje tym co mi dobrze radzili i
zyczyli. Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • nelena Re: a jednak - szpital onkologiczny 31.03.05, 10:59
      Dalej za ciebie trzymamy,wracaj do zdrowia,widzisz,nie było żle..,fajnie,że sie
      odezwałaś ( teraz jestem nelena,przedtem sisi,ale zalogowałam sie)
      pa
      • myha1 Re: a jednak - szpital onkologiczny 31.03.05, 11:47
        Jak dobrze , że znowu jestes i wszystko dobrze!!!
        Życzę duuuuuuuużo zdrowia!
        pozdrawiam
        myha1
        • myha1 Re: a jednak - szpital onkologiczny 31.03.05, 11:53
          p.s

          ale poddaj sie teraz ostrej rekonwalescencji, bo do 7 maja mało czasu zostało!

          pozdrawiam
          • Gość: sss Re: a jednak - szpital onkologiczny IP: *.pc.tek.pl 31.03.05, 11:59
            To jest FORUM , a nie Gadu Gadu !
            • myha1 Re: a jednak - szpital onkologiczny 31.03.05, 12:03
              nikt Cie nie zmusza wchodzić na wątek, który Cie nie interesuje!
              myha1
              • Gość: sss Re: a jednak to jest GG.. IP: *.pc.tek.pl 31.03.05, 12:13
                A ty dziecino , pisz na temat. Skoro już tu weszłaś...
                • myha1 Re: a jednak to jest GG.. 31.03.05, 12:25
                  dziecinooooooooooo!!!!!!!?????
    • sloneczko1 Re:do Praszki 01.04.05, 07:36
      ---Życzę zdrowia ---Praszko-------wczoraj nie weszłam na ten wątek bo juz samo
      słowo onkologia mnie przygnębia--------jeszcze raz życzę Ci całkowitego powrotu
      do zdrowia---
      • myha1 Re:do Praszki 01.04.05, 08:49
        niepotrzebnie słoneczko , tam leczą i operują nie tylko choroby nowotworowe, a
        i te coraz częściej są pokonywane jeżeli w pore rozpoznane.
        Praszka odwiedze Cię niedługo !
        pozdrowienia
        myha1
        • Gość: praszka Re:do Praszki IP: *.kopnet.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 02.04.05, 11:43
          Zdradzasz sie myHa1 , czekam, a wszytkim dziekuje za dobre słowo Pozdrawiam.
          Teraz czekam na nowe ciekawe tematy . Pa.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka