Gość: praszka
IP: *.kopnet.pl / *.internetdsl.tpnet.pl
31.03.05, 10:02
Jestem po zabiegu i dwutygoniowym pobycie w szpitalu onkologicznym
Gliwice.Jedynym niemilym akcentem byl zabieg. Reszta na medal. Jeśli masz
pytania , lub obawy chętnie odpowiem. Dziekuje tym co mi dobrze radzili i
zyczyli. Pozdrawiam