meg_s 07.01.06, 19:25 ....straży miejskiej z Gliwic" nie dosłyszałam tylko o której godzinie Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
sebush Re: TVN - "Bezkarny komendant.... 07.01.06, 19:32 Meg, tez nie wiem, o ktorej, ale to kolejny dowod na dziwne uklady w miescie... Odpowiedz Link Zgłoś
stasiek17 Re: TVN - "Bezkarny komendant.... 07.01.06, 19:35 :))) a może w "Uwadze" o 19:45 uwaga.onet.pl/ Odpowiedz Link Zgłoś
stasiek17 Re: TVN - "Bezkarny komendant.... 07.01.06, 19:40 a jednak w "Uwadze" :) Komendant kostki chciwy i bardzo mściwy : uwaga.onet.pl/1305113,archiwum.html Odpowiedz Link Zgłoś
betoniarz-zbrodniarz Re: TVN - "Bezkarny komendant.... 07.01.06, 19:58 Tylko czemu w tekście jest mowa o komendancie straży miejskiej z Zabrza? Ach, ci dziennikarze... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gliwiczanin Re: TVN - "Bezkarny komendant.... IP: *.konst.silesianet.pl 08.01.06, 21:57 uwaga.onet.pl/1305113,archiwum.html Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: frania Re: TVN - "Bezkarny komendant.... IP: 60.234.65.* 07.01.06, 20:09 Wlasnie skonczyla sie audycja. Dowiedzielismy sie, ze komendant -bedac jeszcze policjantem- pobil straznika miejskiego, otrzymal za to prawomocnt wyrok i w zwiazku z tym nie powinien pelnic funkcji, ale prezydent Frankiewicz znalaz luke w prawie i komendant sie ostal. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fesia Re: TVN - "Bezkarny komendant.... IP: *.kat.3s.pl 07.01.06, 20:12 Frankiewicz obstaje przy tym że Kostka nie dotyczy to co dotyczy reszty pracowników ,ciekawe dlaczego...? Proponuję nagrodę dla osobby która zdradzi ,jakiego "haka" na Frankiewicza ma Kostek... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: krzysztof Re: TVN - "Bezkarny komendant.... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.01.06, 20:43 lesery to straznicy miejscy, do roboty ich trza gonić Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: alex Re: TVN - "Bezkarny komendant.... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.01.06, 19:26 Krzysztof jesteś beznadziejne beztalecie .Sam sie leserze chwyć roboty a nie wysyłaj do niej tych co już pracują.Jak chcesz już się wypowiedzieć na forum to pomysl choć trochę a nie pisz pierdół.Śwaidczy to tylko o zaniku mózgu u ciebie. Odpowiedz Link Zgłoś
sebush Re: TVN - "Bezkarny komendant.... 07.01.06, 21:18 Dowod na "czystosc" wladz miasta - kto o zdrowych zmyslach i poczuciu etyki, nie mowiac o zwyklej uczciwosci obstaje przy osobie, na ktorej ciazy wyrok!? Wstyd!! Brak mi slow na polityke UM Gliwice... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: :) Re: TVN - "Bezkarny komendant.... IP: *.dip0.t-ipconnect.de 07.01.06, 21:52 um 5:45 :) Odpowiedz Link Zgłoś
meg_s Re: TVN - "Bezkarny komendant.... 07.01.06, 21:58 uwaga.onet.pl/1305113,archiwum.html Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ania Re: TVN - "Bezkarny komendant.... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.01.06, 19:30 Jak czuje się "ktoś" -bo nawet nie zasługuje na miano faceta -kto najpiewr bije strażnika a potem idzie na szefa straży miejskiej.Gdzie tu męska ambicja ?? Mam nadzieje że wreszcie będzie prawdziwe śledztwo i facet wyleci z tego stołka bo zarabiać taka kasę i kraść państwowe o!!! zgrozo.Ziobro w tobie nadzieja . Odpowiedz Link Zgłoś
stasiek17 Re: TVN - "Bezkarny komendant.... 08.01.06, 19:35 musi mieć dobrego haka na swojego szefa, skoro ten w jego obronie robi z siebie idiote na całą Polske Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fesia Re: TVN - "Bezkarny komendant.... IP: *.kat.3s.pl 08.01.06, 20:41 Ania napisała: >nawet nie zasługuje na miano faceta >Może się mylę ,ale mam wrażenie ,że męskie cechy posiada ,natomiast nie dopatrzyłam się ich u Frankiewicza..Może"hak" jest wstydliwy...? Odpowiedz Link Zgłoś
stasiek17 Re: TVN - "Bezkarny komendant.... 08.01.06, 20:49 Gość portalu: fesia napisał(a): > >Może się mylę ,ale mam wrażenie ,że męskie cechy posiada ,natomiast nie > dopatrzyłam się ich u Frankiewicza..Może"hak" jest wstydliwy...? Fesiu, ty coś wiesz ... :))) Odpowiedz Link Zgłoś
myha1 Re: TVN - "Bezkarny komendant.... 08.01.06, 21:17 stasiek17 napisał: > Gość portalu: fesia napisał(a): > > > > >Może się mylę ,ale mam wrażenie ,że męskie cechy posiada ,natomiast > nie > > dopatrzyłam się ich u Frankiewicza..Może"hak" jest wstydliwy...? > > > Fesiu, ty coś wiesz ... :))) :))) o "haku" ??? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fesia Re: TVN - "Bezkarny komendant.... IP: *.kat.3s.pl 08.01.06, 21:19 Stasiek 17 napisał: >Fesiu, ty coś wiesz ... :))) >Nie, ale istnieją różne sposoby zasłaniania twarzy.Jednym z najbardziej naturalnych i spontanicznych jest wstyd.Takie zasłonięcie jest niewidoczne ,ale sam gest jest widoczny.Zauważyłam że frankiewicz ma problemy z nawiazaniem kontaktu wzrokowego z rozmówcą. Wstyd to rodzaj preferencji w przypadku Frankiewicza mam wrażenie tych preferencji.... Odpowiedz Link Zgłoś
sss9 Re: TVN - "Bezkarny komendant.... 08.01.06, 22:41 liczne artykuły prasowe, wreszcie telewizja - ja się zastanawiam czy i tym razem spłynie jak po kostce brukowej... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bartek skandal IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.01.06, 00:24 Czasami jak siedze z zona przed telewizja i ogladamy program Uwaga to nie chce sie wierzyc ze w panstwie ktore bylo tylel lat zaklamane dalej toleruje sie takie rzeczy. Jak Prezydent miasta moze mowic publicznie przed kamera ze skorzystal z luki prawnej ktora mowi ze osoba mundurowa musi byc bez skazy a cywilan juz nie. Skandal. Nie powinien byc prezydentem. Wstyd mi ze zyje w takim kraju i im wiecej was ogladam tym bardziej chce mi sie z tad uciec. Dziekuje Odpowiedz Link Zgłoś
sebush Re: skandal 10.01.06, 10:22 Skandal to to, iz taki lepek rzadzi miastem! Widac jaki on sam czysty, jesli obstawia sie ludzmi. ktorzy maja cos na sumieniu a prokurator siedzi im na glowie, brrr - a co gorsza, to osobka ma tytuly naukowe, wspolczuje uczelnii, ktora ona reprezentuje - czyzby Politechnika?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ewa Re: skandal IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.01.06, 01:41 Dzienik Zachodni 11 01 06 Komendant pod lupą Środa, 11 stycznia 2006r. Gliwiccy strażnicy miejscy o bałaganie i łamaniu prawa w ich jednostce już pod koniec listopada powiadomili ministerstwo sprawiedliwości. Prokuratura Krajowa nakazała zajęcie się sprawą Prokuraturze Apelacyjnej w Katowicach. Ta sprawę przekazała do Gliwic. Do 15 stycznia tamtejsi prokuratorzy mają czas by wypowiedzieć się, czy w jednostce doszło do uporczywego łamania praw pracowniczych przez komendanta Andrzeja Nowaka. Grozi za to do dwóch lat więzienia. — Nie wiem co się dzieje w tej sprawie. Czas ucieka, a nikt z nas nie został nawet wezwany na przesłuchanie — mówi Piotr Grabowski, były strażnik zwolniony za „zbyt płytkie pompki” na teście sprawnościowym. Odwołał się od decyzji Nowaka. 17 stycznia sąd pracy rozpatrzy jego sprawę. Kilka tygodni temu ten sąd przywrócił do pracy Joannę Osieję, strażniczkę, która także została zwolniona za niezaliczenie testu sprawnościowego. Badane będzie także, czy było zasadne umorzenie postępowania przygotowawczego w sprawie podejrzenia kradzieży kostki brukowej przez komendanta Nowaka. Związkowcy chcą zainteresować organy ścigania także sprawą pobicia w Wigilię młodego strażnika. Twierdzą, że został on wysłany przez komendanta w teren bez munduru, legitymacji i stosownych środków. DZ pisał o tym, że Andrzej Nowak został komendantem, mimo że wcześniej został skazany prawomocnym wyrokiem za pobicie strażnika. Prawo mówi, że taka osoba nie może pracować w straży. Przełożony Nowaka, prezydent Gliwic Zygmunt Frankiewicz, wielokrotnie podkreślał, że wykorzystał lukę w prawie i traktuje komendanta jako pracownika administracji, a nie strażnika. Prezydent broni Nowaka, podkreślając, że jest świetny na stanowisku, które zajmuje Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: alex Re: skandal IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.01.06, 19:29 a to pracownik administracji na dość wysokim stołku może być karany ?? coś nowego??jeśli prezydent miasta również wykorzystuje luki w prawie to pytam czy powinien wygrać kolejne wybory??? Odpowiedz Link Zgłoś
myha1 Re: skandal 20.01.06, 10:02 Gość portalu: alex napisał(a): > a to pracownik administracji na dość wysokim stołku może być karany ?? coś > nowego??jeśli prezydent miasta również wykorzystuje luki w prawie to pytam czy > powinien wygrać kolejne wybory??? ...a to jest pytanie do wyborców ;)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wodnik prasowy Re: skandal IP: *.dip0.t-ipconnect.de 20.01.06, 14:19 Jacy wyborcy taki prezydent. Odpowiedz Link Zgłoś
stasiek17 Re: skandal 20.01.06, 19:21 :)))))))) spokojnie, zmienimy to już za parę miesięcy Odpowiedz Link Zgłoś
sebush Re: skandal 21.01.06, 19:12 Mam nadzieje, ze w ogole cos te wybory zmienia na plus w samym miescie! Dzisiejsze wladze to wstyd - szkoda slow na to, co sie dzieje, jesli prezydent szuka luk w prawie, niz stac na jego starzy... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wodnik prasowy Re: skandal IP: *.dip0.t-ipconnect.de 21.01.06, 20:56 Bo czasami ma luki w pamieci. Odpowiedz Link Zgłoś
gliwin Re: skandal 25.01.06, 14:24 m > > powinien wygrać kolejne wybory??? > > > ...a to jest pytanie do wyborców ;)) > Nie koniecznie do wyborcow. Pytanie, czy w ogole ma prawo i powinien startowac do wyborow w takiej sytuacji? Odpowiedz Link Zgłoś