myha1
01.02.06, 09:56
Coś o słynnych na FGG ratownikach z Niemiec ...a miszcz dzisiaj jeszcze nie
dał głosu...może opracowuje strategię .
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=34281&w=35990520
specjalnie dałam link do FGG...bo wiem , że wszyscy (no może prawie wszyscy )
czytamy ;)