st-ach
11.10.08, 08:14
Wszystkim zainteresowanym i każdemu z osobna wiadomym się czyni, że prezydent miasta Gliwice Zygmunt Frankiewicz- mieszkaniec enklawy nowobogackich Żernik, odstępując od wdrożenia w życie konsultowanego ze społeczeństwem i zatwierdzonego "Projektu Drogowego", naruszył prawo i tym samym złamał porozumienie ze społeczeństwem, o którym tak głośno "bębnił" u wojewody w Katowicach i wysyłał później na ten temat uwierzytelniające listy.
img142.imageshack.us/img142/9318/scan10160lm8.jpg
Jeśli ponadto taki człowiek jest członkiem Platformy Obywatelskiej, to znaczy że albo cała Platforma Obywatelska jest do kitu, albo że sami nie widzą co realnie dzieje się w Gliwicach od szeregu już lat.
obywatel - mieszkaniec tranzytu biegnącego przez samo centrum Gliwic