Gość: ,,, IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.03.09, 19:31 Posel Gliwic: wiadomosci.onet.pl/1930213,11,item.html Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: kaplan Re: Zmarl prof. Religa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.03.09, 03:23 "Nikomu nie zrobilem krzywdy" - jedne z ostatnich slow prof. Religi. Czy wszyscy w obliczu smierci beda mogli to samo powiedziec. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ministrant Re: Zmarl prof. Religa IP: 212.59.240.* 09.03.09, 16:58 Gość portalu: kaplan napisał(a): > "Nikomu nie zrobilem krzywdy" - jedne z ostatnich slow prof. Religi. > Czy wszyscy w obliczu smierci beda mogli to samo powiedziec. Jeżeli tylko będą w stanie mówić, to dlaczego nie? Gdyż to co człowiek powie ma żadne znaczenie, liczy sie to co stwierdzi Wielki Weryfikator. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kierowca Re: Zmarl prof. Religa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.03.09, 18:02 > Jeżeli tylko będą w stanie mówić, to dlaczego nie? Gdyż to co człowiek powie ma > żadne znaczenie, liczy sie to co stwierdzi Wielki Weryfikator. W obliczu smierci tym weryfikatorem jest sie samemu. Wtedy juz sie nie oszukuje, ale zaluje. A mowi sie do siebie, a nie do ludzi. Odpowiedz Link Zgłoś