Dodaj do ulubionych

Zmarl prof. Religa

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.03.09, 19:31
Posel Gliwic:
wiadomosci.onet.pl/1930213,11,item.html
Obserwuj wątek
    • Gość: kaplan Re: Zmarl prof. Religa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.03.09, 03:23
      "Nikomu nie zrobilem krzywdy" - jedne z ostatnich slow prof. Religi.
      Czy wszyscy w obliczu smierci beda mogli to samo powiedziec.
      • Gość: ministrant Re: Zmarl prof. Religa IP: 212.59.240.* 09.03.09, 16:58
        Gość portalu: kaplan napisał(a):

        > "Nikomu nie zrobilem krzywdy" - jedne z ostatnich slow prof. Religi.
        > Czy wszyscy w obliczu smierci beda mogli to samo powiedziec.

        Jeżeli tylko będą w stanie mówić, to dlaczego nie? Gdyż to co człowiek powie ma
        żadne znaczenie, liczy sie to co stwierdzi Wielki Weryfikator.
        • Gość: kierowca Re: Zmarl prof. Religa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.03.09, 18:02
          > Jeżeli tylko będą w stanie mówić, to dlaczego nie? Gdyż to co człowiek powie ma
          > żadne znaczenie, liczy sie to co stwierdzi Wielki Weryfikator.
          W obliczu smierci tym weryfikatorem jest sie samemu. Wtedy juz sie nie oszukuje,
          ale zaluje. A mowi sie do siebie, a nie do ludzi.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka