04.05.21, 21:06
Neobolszewicy i ich sojusznicy, chłopi małorolni uznali, że Polska to PiS i zapewnili władzy finansowanie. Gawkowski majaczył coś o wartościach. Na Nowogrodzkiej strzelały korki od szampanów. Ciekawe kiedy lewizna zacznie łkać, że PiS znowu ją wydymał. Tak czy siak lewizna zagwarantowała PiS-owi kolejną kadencję.
Obserwuj wątek
  • diabollo Re: Hura! 05.05.21, 10:09
   Rzeczywiście PIS chyba zapewnia sobie III kadencję.

   KO dała jasny sygnał społeczeństwu: jesteśmy gotowi was przegłodzić, żeby tylko utrudnić rządzenie PISowi. Społeczeństwo tego KO nie zapomni.

   Jedyna nadzieja, że PIS się wywróci o własne nogi i władzę przejmie koalicja Ksiadz Hołownię + Lewica.

   KO skierowała się w drogę na śmietnik historii.

   Kłaniam się nisko
   • oby.watel Re: Hura! 05.05.21, 17:56
    diabollo napisał:

    > KO dała jasny sygnał społeczeństwu: jesteśmy gotowi was przegłodzić, żeby tylko
    > utrudnić rządzenie PISowi. Społeczeństwo tego KO nie zapomni.

    Wreszcie przyznałeś, że jesteś chłopcem z ferajny pilnie wczytującym się w przekaz dnia. Narodowi socjaliści z neobolszewikami twierdzą dokładnie to samo. Problem polega na tym, że Polska to nie PiS. Postpezetpeerowska neobolszewia nie jest w stanie tego pojąć, bo też się utożsamia z państwem, czemu dała wyraz dopisując się do konstytucji. Biedroń nawet przewały przy finansowaniu swojej kampanii robił wyłącznie dla Polek i Polaków.

    > Jedyna nadzieja, że PIS się wywróci o własne nogi i władzę przejmie koalicja Ks
    > iadz Hołownię + Lewica.

    Na razie we własne nogi zaplatała się opozycja. Trzeba być bezmózgim idiotą, żeby nie wyciągać żadnych wniosków z doświadczeń węgierskich i swoich własnych coraz liczniejszych porażek. Lewizna, ludowcy i hołownianie dali się wydymać jak stara panna, która daje dupy każdemu, kto obieca, że się z nią ożeni. Na szczęście nie ma obawy żeby oni przejęli władzę. Za durni na to. O czym my zresztą mówimy? Jak może stracić władzę rząd, który właśnie otrzymał w darze od opozycji kilkaset miliardów do roztrwonienia?

    Powiedz drogi Diabollo, boś przecież mądry niesłychanie, czego dajesz dowody na każdym kroku, co obiecają w wyborach Zandbergi, Czarzaste, Hołownie? Co mówi przekaz dnia? Bo ja już znam już niektóre hasła wyborcze.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka