Dodaj do ulubionych

Sporty zimowe

25.12.10, 20:02
Gdzieś w archiwum FH jest mój wątek o propozycjach sportów letnich. Myślę, że czas na kontynuację. Jakie nowe sporty zimowe, idealne jako dyscypliny olimpijskie i nie tylko proponujecie?
Obserwuj wątek
  • 3.14-roman Re: Sporty zimowe 25.12.10, 20:10
   Pięciobój choinkowy obejmujący:

   1. Wyczynowe wykopywanie drzewka z korzeniami. Sędziowie oceniają technikę i czas.

   2. Bieg przełajowy z choinką na plecach.

   3. Artystyczne dekorowanie choinki- oceniane są tutaj zarówno wrażenia artystyczne, jak i wytrzymałość dekoracji, mierzona tutaj odpornością na minutowe działania dwóch kotów.

   4. Balansowanie choinką na linie

   5. Zjazd z choinką ze skoczni, liczy się tutaj uzyskana odległość oraz technika skoku. Punkty odejmuje się za brak telemarku oraz uszkodzenia drzewka. Zawodnik może się uszkadzać do woli.
  • 3.14-roman Re: Sporty zimowe 25.12.10, 20:16
   Budowanie igloo wyczynowe- przy ocenie brane pod uwagę są wrażenia artystyczne, czas wykonania. Igloo musi nadawać się do zamieszkania, a jego twórca musi wytrzymać w jego wnętrzu co najmniej osiem godzin.
  • 3.14-roman Re: Sporty zimowe 25.12.10, 20:24
   Odśnieżanie dachu wyczynowe- zawodnicy mają za zadanie bez zabezpieczenia odśnieżyć dach wieżowca i strącić wszystkie sople. Patrząc na to, co często widzę na dachach, Polska mogłaby w tej dyscyplinie zwojować wiele.
  • 3.14-roman Re: Sporty zimowe 25.12.10, 20:31
   Organizowanie na czas wigilii dla rodziny misiów polarnych. Ocena jest tym wyższa, im więcej potraw zostaje spożytych przez futrzaki, przy czym nie jest punktowane spożycie zawodnika przez misie. Niedźwiedzi nie wolno poić napojami gazowanymi, każda taka próba grozi dyskwalifikacją.
  • kaga9 Re: Sporty zimowe 25.12.10, 21:48
   Odśnieżanie samochodu na czas po tygodniu opadów i nieużywania go. Dyskwalifikacja grozi za użycie słów uznawanych potocznie za wulgarne i obelżywe podczas wykonywania zadania.
   • 3.14-roman Re: Sporty zimowe 27.12.10, 18:58
    Myślę, że mogłaby istnieć wersja plus dla naprawdę twardych graczy- dyskwalifikacja grozi za każde wypowiedziane słowo, ba, nawet za westchnienie czy zwykłe: ' Oj!'
  • maitresse.d.un.francais Re: Sporty zimowe 25.12.10, 22:18
   1. Tanio i ekologicznie: zjeżdżanie na fragmentach kartonów po towarach.

   Mierzone wytrzymałością kartonu. Zasada: d... nie może dotykać śniegu. Jak nam zostało 20 cm2 kartonu, to na tyluż mieścimy d... albo nie zjeżdżamy.

   2. Bieg podczas gołoledzi.

   3. Bieg z obciążeniem podczas gołoledzi (2 siaty po 5 kilo dla pań, 2 siaty po 10 kilo dla panów)

   4. Dla strongmanów: odrywanie od podłoża przymarzniętego samochodu.

   5. Bieg do autobusu.

   6. jak wyżej - podczas gołoledzi.

   7. Odkopywanie zasypanego samochodu/przyczepy/autobusu - na czas - indywidualne lub drużynowe.   (pozaolimpijskie) Konkurs na najbardziej przysypany samochód.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka