Dodaj do ulubionych

Negocjonowanie cen

23.11.09, 13:42
Przymierzam się do kupna mieszkania w podwarszawkich Ząbkach-
znalazłam kilka inwestycji już zakończonych lub w trakcie realizacji
na których są wolne mieszkania. Pytałam telefonicznie o możliwość
negocjacji ceny- developer jest na tak. Ceny od 4800 do 5000 za metr-
od ilu rozpocząć negocjacje?
Obserwuj wątek
    • dar_czy Re: Negocjonowanie cen 23.11.09, 14:56
      3000 PLN za m2 mieszkania, balkon, komórka lokatorska i garaż gratis.
      Spróbuj - będziesz zaskoczona. ;)
      • agrafka781 Re: Negocjonowanie cen 23.11.09, 15:06
        Masz jakieś doświadczenie w tym temacie?
        • dar_czy Re: Negocjonowanie cen 24.11.09, 17:00
          Wiem, że przy tej cenie każdy deweloper w Ząbkach jeszcze zarabia.
          Sytuacja na rynku mieszkaniowym powoduje, że sprzedają za najniższą
          możliwą cenę tak aby nie stracić. Mowa tu oczywiście o mieszkaniach
          min. 3-pokojowych i powyżej 70 m2. Pozdrawiam.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka