zdich 27.11.09, 12:26 Ciakawy jestem opinii co prędzej sę skończy: budowa 1/2 kilometrowego odcinka ul. Maczka rozpoczęta 2 tygodnie temu. Czy remont 300 metrowego odcinka Batorego, rozpoczęty 3 miesiące temu ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
sibeliuss Re: co prędzej ???? 27.11.09, 20:25 Na jakim etapie jest Batorego? (zerwali już stary asfalt? :)) Odpowiedz Link Zgłoś
zbk0 Re: co prędzej ???? 04.12.09, 23:07 Na Maczka uwijają się z prędkością światła, tymczasem na Batorego to tydzień im nawet nie wystarczy... Gdzieniegdzie brakuje w ogóle chodnika :/ Odpowiedz Link Zgłoś
hubertus339 Re: co prędzej ???? 05.12.09, 12:43 A za prawidłowe wytypowanie bedzie jakas nagroda?:) Odpowiedz Link Zgłoś
chudzini Są postępy (ale nie na Batorego) 06.12.09, 08:52 Moje typy co do kolejności :P 1. ul. Zycha 2. ul. Batorego (a jednak) 3. ul. Maczka 4. ul. Powstańców Zycha już jest praktycznie gotowa. Na skrzyżowaniu z Warszawską jest już równy asfalt i wymalowane oznakowanie poziome. Widać, że Skanska to porządna firma i nie zostawia po sobie żadnych niedoróbek. Martwiłem się co będzie z kawałkiem jezdni, gdzie po wykonaniu przyłącza wodociągowego została dziura przykryta kostką brukową, a to przecież był już wyremontowany kawałek ul. Warszawskiej. Tymczasem... ani śladu! Wszystko ładnie wyrównane :) Tymczasem na ul. Łodygowej i kawałku ul. Warszawskiej widać dzisiaj sfrezowaną warstwę asfaltu, a więc wyrównywanie drogi od torów jest kontynuowane - oby tylko aura sprzyjała gdy będzie układana kolejna warstwa. Na ul. Powstańców od Reymonta wyłania się już gotowa podsypka by kłaść asfalt, więc może utrudnienia znikną jeszcze przed 30. marca? Mam nadzieję, że przy układaniu asfaltu zamkną cały odcinek, a nie będą robić tego po jednym pasie. Jednym słowem na ulicach widać mały postęp. Odpowiedz Link Zgłoś