09.06.10, 08:29
Uwaga na promocje w Kafladzie. Zmieniają ceny w trakcie zakupów.
Wczoraj miałam zamiar kupić banany cena była b. atrakcyjna 1 zł za
kilo. Banany zważyłam, taka cena wyszła na wydruku ale przy kasie
policzyło się juz po cenie, która w między czasie się zmieniła. Tzn
na cenie naklejonej miałam ok 3,2, a cena w kasie była ponad 12 zł.
Zrezygnowałam z zakupu bananów. Kolejny produkt zapiekanki-bagietki
mrożone, miało byc po 2,29, przy dwóch rodzajch cena nie wchodziła,
przy salami weszła cena 3,99, zrezygnowałam ze wszystkich. Pan,
który wycowywał transakcję z kasy powiedział, że na pewno z salami
nie miało ceny promocyjnej... Po odejściu od kasy jeszcze raz
pofatygowałam się "na sklep" i w chłodziarce, wszystkie rodzaje
zapiekanek miały wystawioną cenę 2,29 (również salami). Zakupy
miałam niewielkie więc mogłam zwracać uwagę na zczytywane ceny ale
gdyby były duże to zajęta pakowaniem pewnie dopiero po odejściu od
kasy zwróciłabym na to uwagę.
Obserwuj wątek
    • ranoma Re: Kaufland 09.06.10, 09:52
      dlatego ja zawsze sprawdzam ceny przy kasie- a potem idę po pieniądze do
      informacji:)
      • peplum Re: Kaufland 09.06.10, 11:31
        Ja z kolei w Kauflandzie zauważyłam coś innego - jak kupowałam jajka pakowane po
        10, to raz mi brakowało 2 jajek, innym razem jednego. Nauczka, żeby sprawdzać
        czy wytłaczanki są pełne.
        Radzę zwracać na to uwagę.
        • seblas Re: Kaufland 09.06.10, 13:01
          Wytłoczki zawsze się sprawdza, chyba że są zafoliowane. Winni są idioci (nazwijmy to dokładniej: złodzieje), którzy podmieniają jajka - nikt przy kasie nie sprawdzi skąd każde jajko pochodzi i jakiej jest wielkości. Tak samo ze złodziejami kręcącymi się koło np. słodyczy/winogron/orzeszków celem najedzenia się. To wszystko zaobserwowane w realu.
          • bubikowa Re: Kaufland 09.06.10, 14:07
            Mnie również Kaufland rozczarował. Jak dotychczas nie zauważyłam
            żadnych przekrętów na cenach lub braków w towarze, ale to tylko
            dlatego, że tego nie sprawdzałam. Pierwsze wrażenie po otwarciu
            sklepu było pozytywne. Duży sklep z różnorodnością towarów witał
            szerokim gestem. Niestety przy kasach czar prysł. Taśma do
            wykładania zakupów długa, ale do pakowania - powierzchnia 30x30.
            Tłusty i spocony kasjer z brudem za resztkami obgryzionych paznokci
            nabijał na kasę w takim tempie, że z ledwością pakowałam do toreb.
            Produkty piętrzyły się i spadały na podłogę i za kasę, ale to
            zaszczutemu pracownikowi nie przeszkadzało wszak ma prikaz od
            pryncypała, że jak utworzy się kolejka to mu polecą po i tak już
            marniutkiej pensji. Wydawane w kasie torebki plastikowe prują się w
            ręku. Ogólnie słabizna, sporo produktów oryginalno-podobnych np.
            śmietanowa lub osełka mixu tłuszczowego, w paczkowanym mięsie
            mielonym - oprócz mięsa - tona łoju, soli i innych przypraw, brak
            konfekcjonowanej włoszczyzny innej niż na tackach, za które trzeba
            dopłacać. Generalnie unikam tego miejsca.
            • corrida_pl Re: Kaufland 09.06.10, 14:13
              również unikam

              1. Kasy są "dramatyczne"
              2. Często brakuje towaru.
          • mbwa-mwitu Re: Kaufland 09.06.10, 21:47
            Ja osobiście jajka sprawdzam i ZAMIENIAM-jesli w kazdym opakowaniu sa
            potłuczone. Zwyczajnie przekladam tak, aby miec 10 sztuk całych jajek. Cos w tym
            złego? To chyba personel powinen zadbac aby na polce nie staly same
            pouszkadzane opakowania z porozbijanymi jajkami w srodku?
            W kauflandzie niestety opuscili sie z towarem, asortyment wyraznie
            zmalal.....jesli wg wlasicieli juz nie trzeba sie starac to okoliczne sklepy
            odetchna z ulga ;)

    • brocante1 Re: Kaufland 09.06.10, 15:37
      Nie wspiminając o nieuprzejmych i aroganckich Paniach Kasjerkach,
      dzisiaj poczułam się jak na podrzędnym bazarze.
      • agness_paz Re: Kaufland 09.06.10, 22:40
        Ja jakiś czas temu kupiłam w Kauflandzie mleko. Nie pamiętam już
        dokładnie jego nazwy, ale na kartonie był znak firmowy Kaufland -
        czyli mleko z tych tańszych... Jakie było moje zdziwienie, gdy po 2
        dniach od otwarcia wlałam mleko do kawy i się zwarzyło, pomimo iż na
        kartonie była data ważności jeszcze na kilka dni...
        • noa73 Re: Kaufland 10.06.10, 11:15
          Rzecziscie na poczatku chcieli pokazac sie z dobrej strony i wybor
          towaru byl calkiem niezly. Teraz coraz czesciej braki na polkach,
          odkad zrobilo sie cieplo deficyt wody. Moje zdzwiwnie wzbudzily
          lody, ktore mialy byc w promocji i widocznie zamowili wieksza
          partie, ktore sobie staly przy lodowkach na paletach i czekaly na
          wlozenie do lodowek. Nie wiem ile czasu tam staly, ale chyba lodow
          szybko tam nie kupie...
          • meggy.kotka Re: Kaufland 10.06.10, 11:49
            mnie na razie nie ciągnęło tam za bardzo
            ale wczoraj byłam na takich szybkich zakupach
            dużo produktów poprostu nie było a w innych wybór dosyć duży

            a co do lodów, to jeśli były w pudełkach kartonowych, to zależy ile stały; wbrew
            pozorom papier to dobry izolator i w tych pudełkach temperatura się przez jakiś
            czas utrzymuje, no ale mówię tu o 15 minutach :)
            • motyl-icaa Re: Kaufland 10.06.10, 13:48
              ja póki co jestem zadowolona, duże promocje na warzywa i owoce - nie
              zwasze najlepsze ale to juz zależy, ponadto nie jest to jedyny sklep
              gdzie jest wszystko co bym chciała
              Panie przy kasach rzeczywiście niemiłe i nabijaja towar nie zwracając
              uwagi na to co i ile leży ale wtedy oczywiście zwracam im uwagę,
              nafuczone ale działa :)
              biorąc pod uwagę obsługę w API przy Powstańców i tak rewelacja !!!!
              tego sklepu to dopiero nie znoszę
              i tak na I miejscu jest BYBEK
              • dandar2 Re: Kaufland 10.06.10, 14:33
                moja wypowiedź nie miała na celu krytyki sklepu, bo itak bedę tam
                pewnie część artykułow kupować, tylko zwrócenie uwagi. Pierwszy raz
                spotkałam się z taką sytuacją, że cena towaru zmienia sie na
                niekorzyść dla klienta w drodze od półki do kasy. Na pewno jest to
                łamanie prawa. Cena wystawiona na półce jest oferta handlową w
                rozumieniu K.C., więc taka sytuacja ma znamiona przestępstwa. Choć
                dla paru złotych po sądach nie będę się włóczyć, bo mój czas jest
                cenniejszy. Po prostu zwracam szczególniejszą uwagę i ewentualnie
                rezygnuje z zakupu. Ale jeżeli ktoś ma czas może powalczyć z siecią
                dla satysfakcji :)
    • pawel_dolcan Re: Kaufland 10.06.10, 22:27
      Kiełbaska zwyczajna.. Na 'półce' cena 0.89, a przy kasie 8.90 :)

      Szamponik do włosów pewnej firmy.. Na 'półce' 15.99, a przy kasie 9.99.. :)
    • lalamido28 Re: Kaufland 11.06.10, 12:06
      Jak dla mnie:
      - drogo ( w porównaniu nawet z he-Manem który jest moim ulubionym sklepem)
      - te labirynty do kas mnie rozwalają! Ostatnio mi się przy kasie przypomniało o
      bananach i musiałam grzać przez te labirynty (gdyby nie było tam tych porąbanych
      regałów - załatwiłabym to w 3 sek!)
      - nie chodzę od tamtej pory.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka