mbwa-mwitu
16.12.10, 21:14
Czy nikomu nie zginłą czarny, nieduży pies? Z głowy podobny do shar-peia,ale widziałam go głównie po ciemku, więc mogę sie mylić. Dzisiaj siedział przy Powstańcow przy biurze DOzbudu- wyniosłam mu jedzenie, przygarnąc nie mogę (mam juz psa). Moze komus zaginął? Jest bardzo zimno, pies nie jest kudłaty:(