Dodaj do ulubionych

Carisma DSW

13.07.12, 22:22
Co za pała śmiała wrzucić kartkę nie podpisując się pod nią, że zaparkowałem na parkingu dla gości, skoro jestem gościem? Albo ktoś jest ułomny i sam nie zna regulaminu albo nie potrafi przeczytać karteczki formatu A4 z napisem GOŚĆ podszybiu.

Jeśli ktoś jest tak odważny i wie do kogo przyjechałem w odwiedziny, skoro wyśledził skrzynkę gdzie wrzucić anonim to zapraszam pod drzwi lub możemy się spotkać w innym miejscu i wyjaśnimy Wasze problemy. Najlepiej wydrukować karteczkę i się nie podpisywać - zachowujecie się jak dzieci, gorzej niż te, o których narzekacie w temacie Piaskownicy.

Przyjechałem do Warszawy na 3tyg ze względu na jedną z córek, która leżała w szpitalu, jak komuś przeszkadzało to, że zajmowałem miejsce postojowe (będąc GOŚCIEM) to czemu nikt nie zwrócił mi uwagi, tylko wypisuje jakieś bzdury.

Mój numer telefonu przekazałem ochronie jak ktoś ma jakieś problemy i zdobędzie się na odwagę aby się ujawnić!

Aha, bo bym zapomniał: wiadomość specjalna dla mojego fanclubu - pojawię się tu jeszcze i liczę, że moje miejsce postojowe dla GOŚCIA będzie wolne i posprzątane, a trawa równo przystrzyżona! Czerwony dywan darujcie sobie.

PS> Pozdrawiam rodaków z Vital Park!
Obserwuj wątek
    • kruq_1 Re: Carisma DSW 14.07.12, 00:16
      Sytuacja stała się już co najmniej żenująca.
      Prośba do osób zajmujących się tym procederem o odrobinę zastanowienia, bo to już nie jest pierwsza sytuacja, kiedy GOŚĆ znajduje kartkę z informacją, że miejsce, na którym stoi jest przeznaczone dla GOŚCI.
      Walka z mieszkańcami parkującymi na tych miejscach przerodziła się w szykanowanie wszystkich i to jest już po prostu wstyd. Ludzie muszą świecić oczami przed własnymi gośćmi (rodziną, przyjaciółmi) za to na jakim osiedlu i wśród jakich ludzi mieszkają.

ROZSĄDKU..... ODROBINĘ ROZSĄDKU!
    • lokatorka_113a Re: Carisma DSW 14.07.12, 12:47
      Zwracam się z informacją do sąsiada, który wrzucił do mojej skrzynki anonim z upomnieniem dotyczącym nieprawidłowego parkowania na miejscu dla gości: sąsiedzie, również posiadam regulamin i go znam, a nawet respektuję, ponieważ moje auto zawsze stoi zaparkowane w garażu podziemnym.

Szkoda, że nie zadał Pan sobie trochę trudu i nie sprawdził najpierw, czy osoba parkująca Carismą DSW na miejscu dla gości nie jest przypadkiem GOŚCIEM. A skoro jest, to gdzie ma parkować?... To chyba oczywiste.

Proszę sąsiada o chwilę autorefleksji. Uprzykrzanie życia innym lokatorom poprzez donosy do ochrony i administracji to zachowanie poniżej krytyki, a szpiclowanie ludzi to metody PRL-owskie.

PROSZĘ SOBIE ZNALEŹĆ CIEKAWSZE ZAJĘCIE!!!

Nie zamierzam się więcej tłumaczyć kto, kiedy, po co i na jak długo do mnie przyjeżdża w odwiedziny, nie życzę sobie naruszania mojej prywatności.

Skoro już Pan wie gdzie mieszkam, to na drugi raz zapraszam do dyskusji twarzą w trwarz.
      • msthk Re: Carisma DSW 14.07.12, 16:16
        Z góry uprzedzam, że to nie ja wrzucam kartki.

Mam takie pytanie do wszystkich sąsiadów - czy właściciel busa Kolporter Express to także gość?
        • kruq_1 Re: Carisma DSW 14.07.12, 16:35
          Mam nadzieję, że nie będzie miał mi za złe jak odpowiem. Nie, to nie gość ale jak ma niby wjechać tym samochodem do garażu?
          Z jakiej racji ma parkować gdzieś poza osiedlem tylko dlatego, że garaż nie jest dostosowany do takich samochodów?
          • msthk Re: Carisma DSW 14.07.12, 16:48
            kruq1, dziękuję za odpowiedź.

Pytam, gdyż od 1 sierpnia wstawiam do innej firmy kurierskiej 2 busy, mam dwa miejsca w garażu, ale moje busy także się nie zmieszczą. Zatem będą parkować obok Kolportera.
        • carisma.dsw Re: Carisma DSW 14.07.12, 16:40
          Nie lepiej przejść się i zapytać ochrony do kogo przyjechał, przy okazji dotlenimy organizm ;) ochrona jak wie to powie do kogo przyjechał i jak będzie taka potrzeba to zamienić dwa zdania z właścicielem pojazdu... a jak ochrona nie wie to niech sprawdzi nagranie z monitoringu bo ponoć takowy posiada osiedle ;D

PS. Skoro Pana(i) wypowiedź nie jest związana z tematem to po co Tu pisać? Nie lepiej jak już mamy taka nieodpartą pokusę stukania w klawiaturę oraz psuć sobie wzrok założyć nowy wątek?
          • maniek663 Re: Carisma DSW 15.07.12, 20:19
            To ja też sprzedaję osobowy i kupię busa . Będę parkować za frajer na osiedlu. Będę miał wytłumaczenie.
            • sasiady Re: Carisma DSW 15.07.12, 21:44
              maniek663 napisał(a):

> To ja też sprzedaję osobowy i kupię busa . Będę parkować za frajer na osiedlu.
              > Będę miał wytłumaczenie.

o ile mi wiadomio to kierowca busa ma dwa miejsca wykupione.
              • kruq_1 Re: Carisma DSW 15.07.12, 22:13
                Otóż to! Ale maniek663, jak chcesz parkować na górze niby za darmo to masz moje błogosławieństwo. Sprzedaj swoje miejsce w garażu i parkuj za darmo.
                Będę Ci gorąco kibicował, kiedy będziesz biegał od klatki do samochodu i w drugą stronę w deszczu, wietrze, w śniegu. Będę trzymał kciuki, żebyś się nie poślizgnął targając zimą akumulator do domu na noc, żebyś rano mógł odpalić. Będę dopingował kiedy będziesz zmarzniętymi rączkami odśnieżał i skrobał szybki a potem telepał się, zanim zamochód się rozgrzeje. Na pociechę poradzę Ci wtedy, żebyś wytrzymał do lata, kiedy będą takie upały po 35 stopni, to będziesz miał cieplutko w środku, niczym w przytulnej saunie :-)
                Leć, sprzedaj miejsce i bądź "cwaniakiem" parkującym za darmo :-)
                • hoogan Re: Carisma DSW 15.07.12, 23:32
                  może się mylę ale wg mnie to jest jakaś ściema !! a dlaczego tak uważam.
                  na żadnym osiedlu nie widziałem garażu który pomieści samochód dostawczy.
                  wysokość garaży zazwyczaj jest w granicach 2 m do 2,3m żadziej spotykany 2,5 m.
                  bus dostawczy zdecydowanie jest wyższy niż standardowa wysokość garażu !!!
                  to śmiało można nazwać wykorzystywaniem sytuacji.

jeżeli właściciel ma 2 miejsca to jego sprawa, zapewne też ma samochód osobowy no bo przecież nie wszędzie bus dostawczy może wjechać !

moim zdaniem na następnym spotkani raz na zawsze należy zająć się sprawą parkowania na miejscach dla gości. np miesięczny abonament za nadmierne używanie miejsc dla gości.
                  info do właściciela busów, nikogo nie powinno ineresować że masz 2 duże dostawcze, trzeba było się wcześ niej zastanowić co do parkowania ich na osiedlu! i proszę mie nie wciskać kitów że ten co sprzedawał panu mieszkanie i miejsca zapewniał że duże dostawcze busy się tam zmieszczą a zwłaszcza jeden za drugim (skoro jeden bus zajmuje 1,5 miejsca dla samochodu osobowego) to jakiś kolejny cwaniak
    • wwl77 Re: Carisma DSW 16.07.12, 05:47
      Moze pan przyborp sie wypowie mna temat donosów,parkowania,kartek i naklejek;)
      Chętnie wysłucham co ma do powiedzenia na ten temat;)
      Nie to żebym coś sugerował,ale w tych czasach nic sie nie ukryje.
      Gratuluje głupoty.
      • smile53 Re: Carisma DSW 16.07.12, 08:48
        hogan - popieram.

Co mnie obchodzi, że ktoś ma miejsce postojowe, ale nie może parkować bo posiada samochód dostawczy...
        Jak nie ma możliwości wjazdu tego typu pojazdem do garażu to nie znaczy, że może parkować na miejscach przeznaczonych dla gości, koniec kropka...
      • morpheus33 Re: Carisma DSW 16.07.12, 09:02
        mogę coś zasugerować ?
        mamy monitoring, może nie jest on najlepszy ale mozna zobaczyć z którego budynku ktoś wyszedł, kiedy i o której przyczepił kartkę do samochodu i co najważniejsze to do którego budynku powrócił.
        prawie kazdy ma inny styl ubierania i poruszania się, więc nie trudno będzie ustalić kto stoi za tymi kartkami,

w 100 % popieram krug_1. to jest żałosne i ośmiesza nasze osiedle przed odwiedzającymi nas gośćmi.
        • przyborp Re: Carisma DSW 16.07.12, 09:46
          Wystarczy chociaż trochę się interesować sprawami osiedla żeby wiedzieć że
          KARTKI ZOSTAWIA OCHRONA NA POLECENIE ADMINISTRACJI.
          • tojatojazlapmnie Re: Carisma DSW 16.07.12, 10:52
            ochrona raczej nie wetknie kartki samochodowi który sama wpuściła na osiedle. Byliby ślepi albo głupi.

I jeszcze jedno. Uzasadnianie, że osoby parkujące na zewnątrz są takie biedne i uciemiężone i dlatego należy im wybaczyć parkowanie jest co najmniej żenujące. Przez długie lata parkowałem na zewnątrz. Nigdy nie nosiłem akumulatora do domu. W lato włącza się klimę i po dwóch minutach jest w środku chłodno. W zimie podobnie - włacza się ogrzewanie i po dwóch minutach śnieg spływa z szyb. Jedyne co pozostaje to odśnieżenie dachu i bocznych szyb.
            Więc nie róbmy z tego tragedii. I bynajmniej nie jest to żadne uzasadnienie do tego że ktoś ma gorzej bo parkuje na zewnątrz. Z miłą chęcią mogę komuś odsprzedać miejsce parkingowe i parkować na świeżym powietrzu. Absolutnie mi to nie przeszkadza a tylko zaoszczędzę. Ale wychodzi na to, że to ja jestem głupek bo myślałem, że mieszkańcy muszą parkować w garażu i dałem się naciąć na kupno miejsca parkingowego podczas gdy wystarczyło przeczekać i parkować gdzie popadnie.
          • lokatorka_113a Re: Carisma DSW 16.07.12, 14:27
            Panie przyborp

Małe sprostowanie do Pana wypowiedzi: Kartki mojemu gościowi ani innym nie zostawia ochrona skoro wydaje przepustki dla GOŚCI, ani tym bardziej administracja, która przecież by się podpisała na takiej karteczce. Anonim do skrzynki pocztowej wrzucają tchórze.
            • przyborp Re: Carisma DSW 16.07.12, 14:35
              Szanowna Pani,
              Ochrona na polecenie administracji zostawia kartki za wycieraczką samochodom stojącym na miejscach dla gości BEZ przepustki gościa.
              Nic nie wiem o anonimach wrzucanych do skrzynek.
              Pozdrawiam
    • kruq_1 Re: Carisma DSW 16.07.12, 11:34
      tojazlapmnie a dlaczego nie potrafisz się cieszyć tym, że jednak nie musisz odśnieżać i pocić się lub marznąć przez te 2 minuty (powiedzmy-bo żadna klima nie schłodzi Ci wnętrza rozgrzanego do 60 stopni w 2 minuty do chociaż 25, ale niech tam Ci będzie)? Masz miejsce i masz pewność zaparkowania na nim a na osiedlu niekoniecznie, jeżeli wszystkie miejsca będą zajęte.
      Jak już pisałem wcześniej, to nadmierne zainteresowanie tym kto, gdzie, kiedy i na ile parkuje, skutkuje tym, że kartki dostają właśnie goście a to jest już po prostu śmieszne.
      • hoogan Re: Carisma DSW 16.07.12, 13:30
        wwl77 - to ty jesteś żałosny !
        to co napisałeś nasuwa tylko jedną myśl. zachowujesz się jak smarkacz. przeczytaj co napisałeś, dosłownie jak dziecko z podstawówki !!!
        • mieszkaniecvitalpark Re: Carisma DSW 16.07.12, 14:05
          Na forum widze tylko samyk krzykaczy. Jak czytam te posty, zalamuje rece. Jest sporo ludzi, ktorzy naduzywaja miejsc postojowych. Temat nalezy zglaszac ochronie - po to jest ochrona aby pomogla w stosowaniu sie do regulaminu osiedla. Z drugiej strony dlaczego niektorzy parkuja swoje auta poza osiedlem a niektorzy na jego terenie? Dlaczego niektorzy uczciwie stosuja sie do zasad a niektorzy nie? Sam widzialem wielu sasiadow, ktorzy parkuja poza osiedlem i nie jest to dla nich problem aby dojsc do auta jak garazu nie maja. Cwaniakow trzeba likwidowac, ale w cywilizowany sposob a nie przez prostackie kartki czy obelgi na forum.
        • wwl77 Re: Carisma DSW 17.07.12, 06:07
          hoogan
          Nie zmienia to faktu ,ze pan przyborb-ma problem sam ze soba.
          Dlaczego nie wyjdzie i nie zwroci uwagi swojej sasiadce w czym ma problem?Razem mieszkaja w 113a,po drugie miał juz zaproszenie do innych lokatorow na,, face to face''-co go boli powinien powiedziec.A jego karteczki i donosy to zachowanie rodem z Prl-u a jak go tak bronisz to podaj mu reke i razem klejcie te kartki-tylko sobie na czołach.
          Nie tylko My mamy juz dośc takiego zachowania-wystarczy porozmawiac ze stronami w tej sprawie.
          • smile53 Re: Carisma DSW 17.07.12, 09:11
            Nie będzie przypadków łamania regulaminu i wcześnijeszych ustaleń to i nie będzie konieczności prowadzenia rozmów "face to face", proste.

Jedna rzecz mnie zaciekawiła - właściciel żółtej MICRY, który rzekomo parkował na miejscu dla gości (pomimo, że podobno jest właścicielem miejsca postojowego) bo ma zainstalowanyą instalację gazową i nie mógł parkować w garażu podziemnym, obecnie parkuje swój samochód poza osiedlem, co się stało, czyżby nie miał wykupionego miejsca postojowego i do tej pory próbował parkować na "krzywy ryj"...
            • kruq_1 Re: Carisma DSW 17.07.12, 09:46
              Czemu parkuje poza osiedlem to nie wiem ale z całą pewnością MA WYKUPIONE DWA MIEJSCA.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka