Dodaj do ulubionych

idzie Nowe

27.05.12, 18:20
Yantichy wyrazila akces przystapienia do zbioru ;)
zapraszamy :)
Obserwuj wątek
    • newill6 Re: idzie Nowe 27.05.12, 20:30
      ..a już myślałem że wreszcie facet..:)
      • asta6265 Re: idzie Nowe 27.05.12, 22:39
        Newill nadal pozostajesz rodzyneczkiem ;-)
        • asta6265 Re: idzie Nowe 28.05.12, 07:54
          Tak w ogóle to znany mi nick tylko skąd hmm?
          • dorkasz1 Re: idzie Nowe 28.05.12, 22:17
            Dzień dobry :) a raczej dobry wieczór :) Miło że zagościłaś u nas :)
          • leloop Re: idzie Nowe 28.05.12, 22:44
            > Tak w ogóle to znany mi nick tylko skąd hmm?
            dziecięce fora może, zrobiłam małe śledztwo jak zwykle ;)
            • leloop Szadoka 04.04.13, 15:31
              przystąpił(a) do zbioru.
              Szadoko, Twój nick to stad ?
              https://acoeuretacris.a.c.pic.centerblog.net/o/f1a6e9ca.jpg
              • sigrid6 Re: Szadoka 04.04.13, 19:29
                Witaj, ja też jestem tutaj od nie dawna i bardzo mi się podoba.,
                • dorkasz1 Re: Szadoka 04.04.13, 19:35
                  Cześć Szadoka :)
                  • szadoka Re: Szadoka 06.04.13, 08:14
                    Witam wszystkich, dziekuje za przyjecie :)
              • szadoka Re: Szadoka 06.04.13, 08:14
                od nazwiska a nie od ilosci komorek mozgowych :)
                • lellapolella Re: Szadoka 06.04.13, 12:07
                  Hej, hej:)
                  • edziakrys Re: Szadoka 06.04.13, 17:08
                    Hej, witam :)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka