leloop 27.05.12, 18:20 Yantichy wyrazila akces przystapienia do zbioru ;) zapraszamy :) Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
dorkasz1 Re: idzie Nowe 28.05.12, 22:17 Dzień dobry :) a raczej dobry wieczór :) Miło że zagościłaś u nas :) Odpowiedz Link
leloop Re: idzie Nowe 28.05.12, 22:44 > Tak w ogóle to znany mi nick tylko skąd hmm? dziecięce fora może, zrobiłam małe śledztwo jak zwykle ;) Odpowiedz Link
sigrid6 Re: Szadoka 04.04.13, 19:29 Witaj, ja też jestem tutaj od nie dawna i bardzo mi się podoba., Odpowiedz Link