Dodaj do ulubionych

Naleśnikowa Pychotka - konkurs

IP: *.adsl.alicedsl.de 16.04.08, 10:17
Wyglada,ze bedzie pyszne.Sprobuje
Obserwuj wątek
    • Gość: Luciorenka Naleśnikowa Pychotka - konkurs IP: 195.116.35.* 16.04.08, 18:24
      Ale mam smaka na takie naleśniki chyba je jutro zrobię
    • Gość: rege Naleśnikowa Pychotka - konkurs IP: *.adsl.hansenet.de 16.04.08, 21:40
      Rzeczywiscie dobre iszybkei w robocie.Pychota,polecam.Podam przepis
      koleznakom.tez maja wnuki,wiec sie przyda.Pozdrawiam
    • Gość: qbus Naleśnikowa Pychotka - konkurs IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.04.08, 11:36
      polecam .... pycha :)
    • Gość: opera6 Naleśnikowa Pychotka - konkurs IP: *.rivrw8.nsw.optusnet.com.au 24.04.08, 03:07
      Zrobilam - bardzo smaczne.Wpisalam przepis do mojej prywatnej
      ksiazki kucharskiej.
    • Gość: bajadera Naleśnikowa Pychotka - konkurs IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.04.08, 21:27
      wnuki zachwycone.....nalesniki wejda do naszego menu
    • Gość: commfactory Naleśnikowa Pychotka - konkurs IP: *.dip.t-dialin.net 05.05.08, 23:43
      ... a ja polecam stronke autorki przepisu :-)

      Wierzcie mi naprawde warto ja przegladac :-)

      trufla3gotuje.blox.pl/html
    • Gość: zuzion Naleśnikowa Pychotka - konkurs IP: *.centertel.pl 13.08.09, 09:18
      A ja bym chciała wiedzieć co dokładnie autorka ma na myśli pisząc " z podanych
      składników przygotować ciasto". To znaczy, mam wszystko wrzucić do michy i już ?
      • julita.kozakiewicz Re: Naleśnikowa Pychotka - konkurs 13.08.09, 12:59
        lubię eksperymenty, chyba i ja się na nie skusze
      • Gość: pere_noel Re: Naleśnikowa Pychotka - konkurs IP: *.chello.pl 20.05.10, 21:54
        najlepsze ciasto naleśnikowe jakie mi wychodzi robi się tak:
        Do miski wrzuć:
        - 1 jajko
        - 1-2 łyżki oleju do smażenia
        - ok. 2 szklanki mąki
        - ok. szklanka mleka
        - woda gazowana aż ciasto będzie lejące się
        - szczypta soli (jeśli ktoś chce)
        Dokładnie wszystko wymieszać, żeby nie było grudek. Czasami muszę
        dosypać mąki, bo jest za rzadkie. Rozgrzać patelnię teflonową, nie
        stosować oleju, bo się naleśniki zrobią okrutnie tłuste. Nalewać
        ciasto na patelnię, aby utworzyło cienką warstwę.

        Potem trzeba poćwiczyć akrobacje związane z odwracaniem ciasta.
        Zabawa może być przednia, jeśli się odpowiednio wywija patelnią ;-)
    • Gość: jasiek Naleśnikowa Pychotka wymieszac i co dalej cipolko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.04.11, 01:07
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka