Gość: rege IP: *.adsl.alicedsl.de 16.04.08, 10:17 Wyglada,ze bedzie pyszne.Sprobuje Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Luciorenka Naleśnikowa Pychotka - konkurs IP: 195.116.35.* 16.04.08, 18:24 Ale mam smaka na takie naleśniki chyba je jutro zrobię Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rege Naleśnikowa Pychotka - konkurs IP: *.adsl.hansenet.de 16.04.08, 21:40 Rzeczywiscie dobre iszybkei w robocie.Pychota,polecam.Podam przepis koleznakom.tez maja wnuki,wiec sie przyda.Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: qbus Naleśnikowa Pychotka - konkurs IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.04.08, 11:36 polecam .... pycha :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: opera6 Naleśnikowa Pychotka - konkurs IP: *.rivrw8.nsw.optusnet.com.au 24.04.08, 03:07 Zrobilam - bardzo smaczne.Wpisalam przepis do mojej prywatnej ksiazki kucharskiej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bajadera Naleśnikowa Pychotka - konkurs IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.04.08, 21:27 wnuki zachwycone.....nalesniki wejda do naszego menu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: commfactory Naleśnikowa Pychotka - konkurs IP: *.dip.t-dialin.net 05.05.08, 23:43 ... a ja polecam stronke autorki przepisu :-) Wierzcie mi naprawde warto ja przegladac :-) trufla3gotuje.blox.pl/html Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zuzion Naleśnikowa Pychotka - konkurs IP: *.centertel.pl 13.08.09, 09:18 A ja bym chciała wiedzieć co dokładnie autorka ma na myśli pisząc " z podanych składników przygotować ciasto". To znaczy, mam wszystko wrzucić do michy i już ? Odpowiedz Link Zgłoś
julita.kozakiewicz Re: Naleśnikowa Pychotka - konkurs 13.08.09, 12:59 lubię eksperymenty, chyba i ja się na nie skusze Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pere_noel Re: Naleśnikowa Pychotka - konkurs IP: *.chello.pl 20.05.10, 21:54 najlepsze ciasto naleśnikowe jakie mi wychodzi robi się tak: Do miski wrzuć: - 1 jajko - 1-2 łyżki oleju do smażenia - ok. 2 szklanki mąki - ok. szklanka mleka - woda gazowana aż ciasto będzie lejące się - szczypta soli (jeśli ktoś chce) Dokładnie wszystko wymieszać, żeby nie było grudek. Czasami muszę dosypać mąki, bo jest za rzadkie. Rozgrzać patelnię teflonową, nie stosować oleju, bo się naleśniki zrobią okrutnie tłuste. Nalewać ciasto na patelnię, aby utworzyło cienką warstwę. Potem trzeba poćwiczyć akrobacje związane z odwracaniem ciasta. Zabawa może być przednia, jeśli się odpowiednio wywija patelnią ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jasiek Naleśnikowa Pychotka wymieszac i co dalej cipolko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.04.11, 01:07 Odpowiedz Link Zgłoś