hanya
28.03.04, 00:02
no właśnie :)
ostatnio znajduję coraz więcej pytań i wprost proporcjonalnie mniej
odpowiedzi nie tylko na te pytania.
pytania na pozór wydają się łatwe, ale gdyby takimi były naprawdę, nie byłoby
przecież tego wątku. a wierzcie mi wyznaję i praktykuję dość powszechnie
zasadę "nic na siłę", więc i ten wątek wcale, a wcale nie jest na siłę.
liczę na zrozumienie i zaangażowanie (w moim leczeniu ;) nie tylko doktorów
zadaję zatem pytania, dla przejrzystości wypowiedzi, w kolejnych,
poniższych postach...
pozdrawiam, hanya