Dodaj do ulubionych

biuro pytań znalezionych

28.03.04, 00:02
no właśnie :)
ostatnio znajduję coraz więcej pytań i wprost proporcjonalnie mniej
odpowiedzi nie tylko na te pytania.
pytania na pozór wydają się łatwe, ale gdyby takimi były naprawdę, nie byłoby
przecież tego wątku. a wierzcie mi wyznaję i praktykuję dość powszechnie
zasadę "nic na siłę", więc i ten wątek wcale, a wcale nie jest na siłę.
liczę na zrozumienie i zaangażowanie (w moim leczeniu ;) nie tylko doktorów
zadaję zatem pytania, dla przejrzystości wypowiedzi, w kolejnych,
poniższych postach...
pozdrawiam, hanya
Obserwuj wątek
    • hanya dlaczego dziś śnimy krócej? 28.03.04, 00:07
      czy tylko z oszczędności? i czy to się naprawdę opłaci?
      bo czy przypadkiem jedna godzina marzeń mniej nie wyszkodzi więcej szkody niż
      przyniesie korzyści potencjalnie zaoszczędzona energia?
      a już nie wspomnę o krowach, które do zmiany w godzinach dojenia
      przygotowywyali np. w Niemczech już od jakiegoś czasu.
      to wszystko jakoś podejrzanie mi wygląda, no ale chyba niewiele mam tu do
      gadania niestety
      idę śnić, o godzinę krócej, buuuuuuuuuu
      • zamek Dlatego, by... 28.03.04, 14:45
        ...obywatel zajmujący się ściąganiem należności za kawał bajora zwany parkingiem
        strzeżonym pry al. Kościuszki w Łodzi za 4 godziny postoju mógł zażądać stawki
        pieciogodzinnej. Której, notabene, nie otrzymał. <Schloß: zly_humor_mode=on> I
        taki z niego piękny boginek.
        • yavorius Re: Dlatego, by... 28.03.04, 14:46
          foch_mode_ON ;))))
      • aard Dlatego, żeby w beczce miodu była kropla dziegciu 05.04.04, 09:26
        Zmiana czasu na letni jest tak wspaniałym wydarzeniem, że nic nie jest mi
        stanie zakłócić radości. A jak komuś przeszkadza krótsza noc, to niech się
        połoŻy spać godzinę wczesniej lub wstanie godzinę później.
        Kompletnie nie rozumiem tego powszechnego narzekania na "krótszy sen". I tego,
        że jakoś nikt nie zwrca uwagi na fakt, że jesienią spał godzinę dłużej.

        Sorry zaa zasadniczość, która bynajmniej nie jest heja na tym forum, ale
        przyszła pora bym wyraził na serio swoje zdanie ;-)

        DZIERŻBÓR ZMIANA CZASU NA LETNI!!!
    • szprota Czy kiedykolwiek? 28.03.04, 23:27
      To jest pytanie, które mnie nurtuje, odkąd pamiętam. Bardzo lubię ten stan
      oczekiwania na odpowiedź, mam dużo cierpliwości i wystarczająco doświadczenia,
      by wiedzieć, że odpowiedź przychodzi zawsze.
      (drugie pytanie jest w sygnaturce)

      PS Świetny wątek, Hanyu :)
      • hanya hmmmmm 29.03.04, 00:47
        no ja kiedyś na pewno jeszcze odwiedzę Łódź :) więc pytanie o kiedykolwiek
        uważam za niestosowne :)

        ale rzeczywiście wątpiące i nieśmiałe "Czy kiedykolwiek?" jest chyba
        bezpieczniejszym pytaniem niż bezpośrednie "kiedy?", ponieważ po "kiedykolwiek"
        i jakiejkolwiek na nie odpowiedzi można zadawać pytania następne: kiedy?
        dlaczego? i zabawa trwa :)
        a po "kiedy", a zwłaszcza nigdy w odpowiedzi... nie jest już tak nurtująco :)
        i dość niezręcznie kontunuować rozmowę
        pozdr a w I am hanya
    • hanya po co jest to cholerne przesilenie wiosenne? 29.03.04, 00:33
      bo że jest, nikt już chyba nie ma wątpliwości :)
      tylko po co ono jest? po to żebyśmy po raz kolejny docenili słoneczne
      promienie, które wydają się być jedynym skutecznym lekarstwem?
      czy moze po to żeby znowu zwątpić w swoje ideały, cele, wartości a potem znowu
      złudnie w nie uwierzyć, do następnej wiosny?
      a może po to by maturzyści i tak już zmęczeni dokonywaniem pseudodorosłych
      wyborów popadali w kolejne kryzysy psycho-fizyczne (sama tak miałam, więc wiem
      co mówię :)
      pozdrawiam, hanya w terapii przesileniowej

      p.s. ale niech mi nikt nie każe iść do psychiatry,
      bo na pewno sama się wyleczę :)
      • wiedzmun Re: po co jest to cholerne przesilenie wiosenne? 26.04.04, 21:59
        ja gdzies czytalem, albo slyszalem, albo widzialem, ze ktos mowil, ze
        przesilenie wiosenne to swieto plodnosci... i juz jest jakis powod...
        Dzierżbórr przyrost naturalny!!!
        • aard Ja tam wiosną cierpię na prześlinienie. Latem też. 27.04.04, 09:38
          Jak widzę te wszystkie króciutkie spódniczki i dekolty. W goóle zycie jest
          piękne, a szczególnie wiosną. Hanyu, nie wierzę, że serio możesz mieć cokolwiek
          przeciwko wiośnie, choćby przesilonej.

          Przeszło? :-D
          aA
          Rd

          PS. Wiedźmunie, odbierz @.fm
          • hanya to prawda :" 28.04.04, 17:14
            przeciwko wiośnie niewiele mam,
            ale przeciwko przeziębieniu wiosennemu już tak...
            jak sobie poradziłąm tak troche z przesileniem to przyszło przeziębienie
            ale za to pochodze sobie w weekend wkoło brzegu,
            to na pewno mi przejdzie
            • aard Przesilenie - przeziębienie 29.04.04, 10:52
              silna zięba
              sil ząb
              sizal
              silos
              I'm lost.
    • aspazja.z.miletu Dlaczego ja? 02.04.04, 17:36
      Dlaczego znów nie ja?
    • szprota Czy ja sie kiedyś wyśpię? 08.04.04, 23:35
      Wiem, że nie. Swoje już przespałam.
      • yavorius wrrrrrrrrrrr /nt 09.04.04, 00:36

        • szprota Co za wrrr, co za wrrr? /ni! 10.04.04, 23:02

          • trantor zwykłe /nt 12.04.04, 19:09

    • hanya co jest pierwszą oznaką bogactwa? 12.04.04, 18:59
      wiem, wiem, pieniądze to drażliwy temat, zwłaszcza w święta, ale tak mi sie
      przypomniało coś, przy okazji drukowania...
      no właśnie - czy poczuję się prawdziwie bogata, kiedy drukując głupią kartkę
      nie będę zaznaczała "drukuj w skali szarości" i jeszcze na dodatek jako "szkic
      roboczy" :) - nie, to nie jest objaw skapstwa, tylko oszczędności tuszu, który
      jak wiadomo powszechnie jest cholernie drogi.
      przykład drugi: czy poczuję się może bogata, kiedy wreszcie wrzucę na tacę :) -
      co ma nastapić zgodnie z moją wewnętrzną obietnicą wówczas gdy osiągnę średnią
      krajową - czyli pewnie na św. nigdy :)
      czy może wreszcie poczuję się bogata, kiedy przestanę zbierać te cholerne
      paragony i z przerażeniem podliczać, jak rozpływa się moja wypłata (wciąż
      jeszcze dużo poniżej średniej krajowej zresztą)
      czy może wreszcie poczuję się bogata, kiedy...
      no właśnie kiedy?
      nie twierdzę, że klepię biedę, ale ostatnio coraz cześciej wkurza mnie ten
      kalkulator w głowie - to jest za drogie, tego nie kupię, tam nie pójdę, nie
      pojadę...
      chyba jednak byłam bogatsza, kiedy byłam studentką :) i starczało na więcej

      bogactwo duchowe odkładam chwilowo na inną półkę, bo tego jak sądzę na razie mi
      nie brakuje, ale szczerze siebie zapytuję ostatnio coraz częściej, czy poczuję
      się kiedyś bogata ;)
      pozdrawiam, hanya w skali szarości
      • b00g13 Re: co jest pierwszą oznaką bogactwa? 13.04.04, 04:59
        to że masz z kim się dzielić...
        (sorry k***a jestem sentymentalny jak c**j)
        (ale)
        (mamwdupiejestemwyróżniony)
        • hanya zatem sentymentalnie czuję się już bogata, bo... 15.04.04, 21:25
          dzielę się przecież z Wami moimi pytaniami ;)
          a tak na serio, to dzięki za odpowiedź, zapamiętam :) - jest bardzo mądra
          pozdrawiam, hanya k@fejkowa
    • zamek Re: biuro pytań znalezionych 14.04.04, 12:59
      No właśnie.
      Kto wie, jak miał dr Watson na imię?
      • aard Ja wiem, ja! Mnie wybierz, mnie! 14.04.04, 13:18
        zamek napisał:

        > Kto wie, jak miał dr Watson na imię?

        Ja wiem, no i co? Mam powiedzieć?
      • aard Henry. Co wygrałem? /doylowskie ni! 14.04.04, 13:23

        • aard A wygrałem ośmiotysięczny post w RU 14.04.04, 13:27
          Też nieźle :-)
          Gratuluję sobie.
        • neochuan Re: Henry. Co wygrałem? /doylowskie ni! 14.04.04, 13:28
          wygra(bi)łeś 8000. ja wiem, jak dr watson miał na nazwisko. jak jego ojciec, co
          spodziewau się córuś i zakrzyknął w wielkim: What? Son???
    • keridwen nalesniczka? [no - no] ;) 17.04.04, 19:08

    • aard Samochwała! :-p <noł-noł_mode=on> 19.04.04, 11:17

    • hanya dlaczego w piątek o tej porze...??? 23.04.04, 16:14
      siedzę w pracy?
      i nie zapowiada się, żebym szybko wyszła...
      pozdrawiam mimo wszystko, hanya zapracowana
    • maginiak Gdzie jest lustro? 04.05.04, 13:43
      czyżby było po drugiej stronie Alicji?
    • aspazja.z.miletu Dlaczego to już koniec? <nt> 04.05.04, 18:37

    • meteor2017 Co się stanie jak wcisnę ten czerwony guzik? /nt/ 25.04.05, 11:50


    • latajacy_rosomak Znalazłem 09.12.05, 14:00
      w szafie rosyjski aparat Fed 2! Wygląda przesuperskofajosko. Jeszcze dziś kupię
      kliszę.
      www.cosmonet.org/camera/fed2_e.htm
      • aard a ja znalazłem 17.05.07, 21:44
        na allegro pana, co masami kupuje stare aparaty fotograficzne. Niestety czego
        nie mogę znaleźć, to moja stara smiena :/
    • szprota dlaczego 09.12.06, 12:31
      u mnie w chałupce jest tak cholernie zimno, że aż muszę zdrabniać na rozgrzewkę?!
    • aard Ma, mam odpowiedź! 17.05.07, 21:48
      42!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka