Dodaj do ulubionych

grupa krwia pożywienie

    • giezik Re: grupa krwia pożywienie 04.03.05, 08:15
      mam krew (tak sądze)
      uwielbiam jeść
    • Gość: magma9 Re: grupa krwia pożywienie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.03.05, 20:27
      0 rh +
      duzo nabialu, mleko sery itp
      mieso
      warzywa
      nalog: slodycze
      alkohole w ogole

      jakbym miala napisac grupami to glownie bialko i weglowodany

      • fettinia Duzo nas zerowcow:)) 04.03.05, 20:43
        Chyba pod Magma sie podpisze:)0+ nabial,kluchy,weglowodamy,winko-miesko
        niekoniecznie-lepiej ryby,no i owoce i warzywa:)
    • Gość: Ola grupa krwi, a pożywienie IP: *.aster.pl / *.aster.pl 05.03.05, 22:45
      up
    • Gość: jaju Re: grupa krwia pożywienie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.03.05, 23:34
      B RH+ głównie słodycze, poza tym wszystko
    • ogrom Re: grupa krwia pożywienie 08.03.05, 18:59
      up
      • Gość: jacek Re: grupa krwia pożywienie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.03.05, 19:08
        0 Rh+ najlepiej piwko żywieckie
    • Gość: Dana Re: grupa krwia pożywienie IP: *.fvt.mw.tu-muenchen.de 09.03.05, 13:00
      AB Rh+ Lubie mieso, ryby, ziemniaki,kapuste.
      Nie lubie slodyczyi zadnych produktow mlecznych.
    • Gość: teresai Re: grupa krwia pożywienie IP: *.chello.pl 09.03.05, 13:24
      B Rh+.
      Lubię przede wszystkim te nieszczęsne "węglowodany", czyli słodycze, przede
      wszystkim mleczną czekoladę, lody, pieczywo, makaron, herbatę, owoce
      (czereśnie, winogrona, truskawki, brzoskwinie), grzyby, ogórki kiszone,
      czosnek, orzechy laskowe.
      Mogę się obejść bez kawy, alkoholu, ryb, sałaty, papryki, ziemniaków, ryżu,
      kaszy, mleka.
      Mięso, nabiał, pozostałe warzywka - stosunek neutralny.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka