giezik Re: grupa krwia pożywienie 04.03.05, 08:15 mam krew (tak sądze) uwielbiam jeść Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: magma9 Re: grupa krwia pożywienie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.03.05, 20:27 0 rh + duzo nabialu, mleko sery itp mieso warzywa nalog: slodycze alkohole w ogole jakbym miala napisac grupami to glownie bialko i weglowodany Odpowiedz Link Zgłoś
fettinia Duzo nas zerowcow:)) 04.03.05, 20:43 Chyba pod Magma sie podpisze:)0+ nabial,kluchy,weglowodamy,winko-miesko niekoniecznie-lepiej ryby,no i owoce i warzywa:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ola grupa krwi, a pożywienie IP: *.aster.pl / *.aster.pl 05.03.05, 22:45 up Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jaju Re: grupa krwia pożywienie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.03.05, 23:34 B RH+ głównie słodycze, poza tym wszystko Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jacek Re: grupa krwia pożywienie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.03.05, 19:08 0 Rh+ najlepiej piwko żywieckie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dana Re: grupa krwia pożywienie IP: *.fvt.mw.tu-muenchen.de 09.03.05, 13:00 AB Rh+ Lubie mieso, ryby, ziemniaki,kapuste. Nie lubie slodyczyi zadnych produktow mlecznych. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: teresai Re: grupa krwia pożywienie IP: *.chello.pl 09.03.05, 13:24 B Rh+. Lubię przede wszystkim te nieszczęsne "węglowodany", czyli słodycze, przede wszystkim mleczną czekoladę, lody, pieczywo, makaron, herbatę, owoce (czereśnie, winogrona, truskawki, brzoskwinie), grzyby, ogórki kiszone, czosnek, orzechy laskowe. Mogę się obejść bez kawy, alkoholu, ryb, sałaty, papryki, ziemniaków, ryżu, kaszy, mleka. Mięso, nabiał, pozostałe warzywka - stosunek neutralny. Odpowiedz Link Zgłoś