Dodaj do ulubionych

.... 11 cyrwca paradujom...

IP: *.it-net.pl 10.06.05, 15:30
.....i równo masierujom toci, co majom nie równo pod powałom, ino sie
pytomy sie pieknie DOKĄD?


wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,2760023.html
Obserwuj wątek
    • dupekzoledny Re: .... 11 cyrwca paradujom... 10.06.05, 17:43
      ciupazko, dokąd sobie maszerują to jest tylko i wyłącznie ICH SPRAWA.
      • Gość: c_n Re: .... 11 cyrwca paradujom... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.06.05, 17:54
        A mnie nurtuje co innego!
        Dzis " zagrozenie terrorystyczne", jutro parada,a co w niedziele?
        Bedziemy sie nudzic??
        • dupekzoledny Re: .... 11 cyrwca paradujom... 10.06.05, 18:06
          z tych nerw to chiba trza będzie iść na gorzałę. zdrowo i miło.
      • Gość: gość Re: .... 11 cyrwca paradujom... IP: *.it-net.pl 11.06.05, 00:15
        Hehe...Pod przewodym gejów i Nałęcza złączym sie z narodem? Czy sięgniemy
        po władzę? Żałosne.
        • Gość: gość Re: .... 11 cyrwca paradujom... IP: *.it-net.pl 11.06.05, 09:20
          Ho, ho, i tu parada?


          fishki.net/pics/monashkii.jpg
          • ciupazka Re: .... 11 cyrwca paradujom... 11.06.05, 11:03
            I na prociw Kaczyńskiemu:

            "Nie uda się Lechowi Kaczyńskiemu powstrzymać demonstracji gejów i lesbijek w
            Warszawie. Jego upór spowodował, że przyjdą na nie ludzie, którzy normalnie by
            tego nie zrobili.

            - Nie zgadzam się na tę Paradę i zdania nie zmienię - od tej wypowiedzi
            prezydenta Warszawy Lecha Kaczyńskiego w połowie maja rozpoczęła się batalia
            organizatorów o legalną Paradę Równości. Dwa tygodnie później urzędnicy
            Kaczyńskiego zakazali jej, powołując się na formalne braki we wniosku. W
            czwartek nie zgodzili się na sześć z ośmiu wieców, które miały Paradę zastąpić.
            Jednocześnie w spotach wyborczych PiS-u, które pojawiły się w telewizji, pada
            tekst: "Zamiast prowokujących parad homoseksualistów chcemy pomocy państwa dla
            polskich rodzin".

            Organizatorzy Parady zapowiadają złożenie skargi na jej zakaz do Trybunału Praw
            Człowieka w Strasburgu."

            A tym w poprzednim poście paradującyn zokonnicom ftosi nogi doklejył, cy
            jako? Co fcom to z ludziami robiom? I to tyz w ramak demokracjyji???
            • dupekzoledny Re: .... 11 cyrwca paradujom... 11.06.05, 20:42
              a parada się odbyłą, nie było jakoś zgorszonych dzieci i staruszek.trochę
              zgorszyła się młodzierz wszpolska,czemu dała wyraz kamieniami.

              a jakoś tak dziwnie jest że kurdupel nie jest właścicielem warszawy.
              • Gość: c_n Re: .... 11 cyrwca paradujom... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.06.05, 22:14
                Przeszli, poszli i może wreszcie będzie (na jakiś czas) spokój!
                • dupekzoledny Re: .... 11 cyrwca paradujom... 11.06.05, 22:24
                  teraz spokoju nie bedzie az do najbliższych wyborów. jak nie ci to inni. jakos
                  nie pchasm sie śródmieścia i wcale mi to nie przeszkadza.
                  • Gość: c_n Re: .... 11 cyrwca paradujom... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.06.05, 22:35
                    Ja też spokojnie siedzę u siebie pod lasem i nawet, jak radziłeś, gorzałeczkę
                    już zacząłem;)))
                    • dupekzoledny Re: .... 11 cyrwca paradujom... 11.06.05, 23:08
                      trafiła mi sie butelczyna 3/4l swojaczka produkowanego przez znajomka. tak na
                      oko 70gradusów. troche mocne ale jakos przeżyję.rano może byc kiepsko-nie te
                      lata nie te oczy- ale czgo nie robi się zeby chociaz dzisiaj łeb sie cieszył.
                      • roomtsays Re: .... 11 cyrwca paradujom... 12.06.05, 00:52
                        Hehehe! Nie posądzam Ciupazki o moherowy berecik, powiedzała swoje zdanie - ma
                        prawo. A u Wos widze tyz parada, ino... kielusków! Przyłące sie s toastem - na
                        zdrówko huncwoty! I zdrówko gaździny! Do tego gołąbecki strazackie - flambe!
                        Mniam mniam...
                        R.
                        ;o)))
                        • dupekzoledny Re: .... 11 cyrwca paradujom... 12.06.05, 08:41
                          oj.niech mnie ręka boska broni od leczenia tego schorzenia browarem. no może
                          byc setuchna.
                          • Gość: gość Re: .... 11 cyrwca paradujom... IP: *.it-net.pl 12.06.05, 11:12
                            O to Młodzież Wszechpolska przyszłością narodu polskiego! Też dała znać o
                            sobie..."Spełniło się moje marzenie. Po raz pierwszy na czele parady szła
                            Młodzież Wszechpolska - powiedział na zakończenie nieoficjalnej Parady Równości
                            w Warszawie Szymon Niemiec, jeden z jej organizatorów. Tłum zakrzyczał: "Dzię-
                            ku-je-my". Policja tymczasem zapowiada skierowanie do sądu grodzkiego wniosku
                            przeciwko organizatorom nielegalnego przemarszu.

                            Nielegalna Parada Równości, w której przeszło 2,5 osób: gejów, lesbijek, osób
                            heteroseksualnych - tych, którzy sprzeciwiali się zakazowi wydanemu przez
                            stołecznego prezydenta Lecha Kaczyńśkiego - zakończyła się pod Pałacem Kultury.
                            Kiedy jej uczestnicy zbliżali się do pl. Defilad w tłum poleciały jajka,
                            szklane butelki, żwir, a nawet kamienie. Dwie kobiety odwieziono do szpitala,
                            po tym, jak zostały trafione kamieniami. - Oddajcie jajka głodnym dzieciom -
                            krzyczał atakowany tłum.

                            Dostało się też wiceprezydentowi Warszawy Andrzejowi Urbańskiemu. Pod Pałacem
                            Kultury został trafiony ciastkiem. Rzucali przedstawiciele Federacji
                            Anarchistycznej."

                            Taaaaak tolerujcie to wszystko w ramach demokracji fałszywie pojętej. Niechj
                            zobaczy prawica plus społeczeństwo do czego zdolna jest lewica. Jasno
                            widać po co i z kim zawiera Nałęcz i Jaruga-Nowacka koalicję przedwyborczą.
                            Mało, że śmieszne, to jeszcze załosne. Proponuję paradować dzień w dzień aż
                            do wyborów. No, chyżo!
                            • dupekzoledny Re: .... 11 cyrwca paradujom... 12.06.05, 11:41
                              jeśli dobrze zrozumiałęm to nałęcz i ta jaruga czemsiś tam rzucakli?
                              • Gość: gość Re: .... 11 cyrwca paradujom... IP: *.it-net.pl 12.06.05, 11:55
                                W nielegalnej demonstracji idą legalni politycy, taaak, wybrani przez nas,
                                m.in. Nałęcz, pani wicepremier Izabela Jaruga-Nowacka, którą chroni immunitet
                                i oficerowie BOR .
                                P A R A N O J A D E M O K R A C J I !!!

                                Jeszcze raz SLD w swej okazałości!
                                • dupekzoledny Re: .... 11 cyrwca paradujom... 12.06.05, 12:28
                                  dokładnie tak samo chodzili ludkowie w nielegalnych demonstracjach w latach
                                  80.?????
                                  • ciupazka Re: .... 11 cyrwca paradujom... 12.06.05, 12:33
                                    Godos czyżuniu o pochodak 1-so majowyk?
                                    • dupekzoledny Re: .... 11 cyrwca paradujom... 12.06.05, 13:02
                                      TEŻ.
                                      • Gość: gość Re: .... 11 cyrwca paradujom... IP: *.it-net.pl 12.06.05, 16:38
                                        ...dla sympatyków pokazmy to jeszcze raz:


                                        serwisy.gazeta.pl/fotografie/5,35076,2761994.html
                                        • Gość: Ciupazka Re: .... 11 cyrwca paradujom... IP: *.it-net.pl 13.06.05, 14:12
                                          Liga Polskich Rodzin skieruje do prokuratora generalnego wniosek o podejrzeniu
                                          popełnienia przestępstwa przez Ryszarda Kalisza.

                                          Liga oskarża szefa resortu spraw wewnętrznych o to, że podległa mu policja
                                          chroniła nielegalną "Paradę Równości" zamiast uniemożliwić jej uczestnikom
                                          przemarsz przez ulice Warszawy. Lider Ligi Roman Giertych powiedział, że
                                          policja pod wodzą Kalisza zapewniła bezkarne łamanie prawa przez
                                          uczestników "Parady". Liga chce też, by uczestniczący w "Paradzie" Tomasz
                                          Nałęcz został odwołany z funkcji wicemarszałka Sejmu.


                                          Strachy na Lachy?
                                          • ciupazka Re: . 18 cyrwca paradujom... zaś Wszechpolacy 14.06.05, 13:16
                                            W najbliższą sobotę, 18 czerwca, Młodzież Wszechpolska chce zorganizować w
                                            Warszawie Paradę Normalności, żeby "pokazać, że społeczeństwo polskie w
                                            zdecydowanej większości opowiada się za normalnym związkiem mężczyzny i
                                            kobiety" .

                                            Parada, która ma być odpowiedzią na sobotnią Paradę Równości, ma się rozpocząć
                                            wiecem przed Sejmem o godz. 11, a zakończyć pod kolumną Zygmunta na pl.
                                            Zamkowym. W trackie przemarszu mają się odbyć jeszcze 4 wiece.

                                            Paradnie to my momy, bez PARAD!!! Do roboty nietoty!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka