Gość: Ciupazka IP: *.it-net.pl 10.06.05, 15:30 .....i równo masierujom toci, co majom nie równo pod powałom, ino sie pytomy sie pieknie DOKĄD? wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,2760023.html Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
dupekzoledny Re: .... 11 cyrwca paradujom... 10.06.05, 17:43 ciupazko, dokąd sobie maszerują to jest tylko i wyłącznie ICH SPRAWA. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: c_n Re: .... 11 cyrwca paradujom... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.06.05, 17:54 A mnie nurtuje co innego! Dzis " zagrozenie terrorystyczne", jutro parada,a co w niedziele? Bedziemy sie nudzic?? Odpowiedz Link Zgłoś
dupekzoledny Re: .... 11 cyrwca paradujom... 10.06.05, 18:06 z tych nerw to chiba trza będzie iść na gorzałę. zdrowo i miło. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: .... 11 cyrwca paradujom... IP: *.it-net.pl 11.06.05, 00:15 Hehe...Pod przewodym gejów i Nałęcza złączym sie z narodem? Czy sięgniemy po władzę? Żałosne. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: .... 11 cyrwca paradujom... IP: *.it-net.pl 11.06.05, 09:20 Ho, ho, i tu parada? fishki.net/pics/monashkii.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
ciupazka Re: .... 11 cyrwca paradujom... 11.06.05, 11:03 I na prociw Kaczyńskiemu: "Nie uda się Lechowi Kaczyńskiemu powstrzymać demonstracji gejów i lesbijek w Warszawie. Jego upór spowodował, że przyjdą na nie ludzie, którzy normalnie by tego nie zrobili. - Nie zgadzam się na tę Paradę i zdania nie zmienię - od tej wypowiedzi prezydenta Warszawy Lecha Kaczyńskiego w połowie maja rozpoczęła się batalia organizatorów o legalną Paradę Równości. Dwa tygodnie później urzędnicy Kaczyńskiego zakazali jej, powołując się na formalne braki we wniosku. W czwartek nie zgodzili się na sześć z ośmiu wieców, które miały Paradę zastąpić. Jednocześnie w spotach wyborczych PiS-u, które pojawiły się w telewizji, pada tekst: "Zamiast prowokujących parad homoseksualistów chcemy pomocy państwa dla polskich rodzin". Organizatorzy Parady zapowiadają złożenie skargi na jej zakaz do Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu." A tym w poprzednim poście paradującyn zokonnicom ftosi nogi doklejył, cy jako? Co fcom to z ludziami robiom? I to tyz w ramak demokracjyji??? Odpowiedz Link Zgłoś
dupekzoledny Re: .... 11 cyrwca paradujom... 11.06.05, 20:42 a parada się odbyłą, nie było jakoś zgorszonych dzieci i staruszek.trochę zgorszyła się młodzierz wszpolska,czemu dała wyraz kamieniami. a jakoś tak dziwnie jest że kurdupel nie jest właścicielem warszawy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: c_n Re: .... 11 cyrwca paradujom... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.06.05, 22:14 Przeszli, poszli i może wreszcie będzie (na jakiś czas) spokój! Odpowiedz Link Zgłoś
dupekzoledny Re: .... 11 cyrwca paradujom... 11.06.05, 22:24 teraz spokoju nie bedzie az do najbliższych wyborów. jak nie ci to inni. jakos nie pchasm sie śródmieścia i wcale mi to nie przeszkadza. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: c_n Re: .... 11 cyrwca paradujom... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.06.05, 22:35 Ja też spokojnie siedzę u siebie pod lasem i nawet, jak radziłeś, gorzałeczkę już zacząłem;))) Odpowiedz Link Zgłoś
dupekzoledny Re: .... 11 cyrwca paradujom... 11.06.05, 23:08 trafiła mi sie butelczyna 3/4l swojaczka produkowanego przez znajomka. tak na oko 70gradusów. troche mocne ale jakos przeżyję.rano może byc kiepsko-nie te lata nie te oczy- ale czgo nie robi się zeby chociaz dzisiaj łeb sie cieszył. Odpowiedz Link Zgłoś
roomtsays Re: .... 11 cyrwca paradujom... 12.06.05, 00:52 Hehehe! Nie posądzam Ciupazki o moherowy berecik, powiedzała swoje zdanie - ma prawo. A u Wos widze tyz parada, ino... kielusków! Przyłące sie s toastem - na zdrówko huncwoty! I zdrówko gaździny! Do tego gołąbecki strazackie - flambe! Mniam mniam... R. ;o))) Odpowiedz Link Zgłoś
dupekzoledny Re: .... 11 cyrwca paradujom... 12.06.05, 08:41 oj.niech mnie ręka boska broni od leczenia tego schorzenia browarem. no może byc setuchna. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: .... 11 cyrwca paradujom... IP: *.it-net.pl 12.06.05, 11:12 O to Młodzież Wszechpolska przyszłością narodu polskiego! Też dała znać o sobie..."Spełniło się moje marzenie. Po raz pierwszy na czele parady szła Młodzież Wszechpolska - powiedział na zakończenie nieoficjalnej Parady Równości w Warszawie Szymon Niemiec, jeden z jej organizatorów. Tłum zakrzyczał: "Dzię- ku-je-my". Policja tymczasem zapowiada skierowanie do sądu grodzkiego wniosku przeciwko organizatorom nielegalnego przemarszu. Nielegalna Parada Równości, w której przeszło 2,5 osób: gejów, lesbijek, osób heteroseksualnych - tych, którzy sprzeciwiali się zakazowi wydanemu przez stołecznego prezydenta Lecha Kaczyńśkiego - zakończyła się pod Pałacem Kultury. Kiedy jej uczestnicy zbliżali się do pl. Defilad w tłum poleciały jajka, szklane butelki, żwir, a nawet kamienie. Dwie kobiety odwieziono do szpitala, po tym, jak zostały trafione kamieniami. - Oddajcie jajka głodnym dzieciom - krzyczał atakowany tłum. Dostało się też wiceprezydentowi Warszawy Andrzejowi Urbańskiemu. Pod Pałacem Kultury został trafiony ciastkiem. Rzucali przedstawiciele Federacji Anarchistycznej." Taaaaak tolerujcie to wszystko w ramach demokracji fałszywie pojętej. Niechj zobaczy prawica plus społeczeństwo do czego zdolna jest lewica. Jasno widać po co i z kim zawiera Nałęcz i Jaruga-Nowacka koalicję przedwyborczą. Mało, że śmieszne, to jeszcze załosne. Proponuję paradować dzień w dzień aż do wyborów. No, chyżo! Odpowiedz Link Zgłoś
dupekzoledny Re: .... 11 cyrwca paradujom... 12.06.05, 11:41 jeśli dobrze zrozumiałęm to nałęcz i ta jaruga czemsiś tam rzucakli? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: .... 11 cyrwca paradujom... IP: *.it-net.pl 12.06.05, 11:55 W nielegalnej demonstracji idą legalni politycy, taaak, wybrani przez nas, m.in. Nałęcz, pani wicepremier Izabela Jaruga-Nowacka, którą chroni immunitet i oficerowie BOR . P A R A N O J A D E M O K R A C J I !!! Jeszcze raz SLD w swej okazałości! Odpowiedz Link Zgłoś
dupekzoledny Re: .... 11 cyrwca paradujom... 12.06.05, 12:28 dokładnie tak samo chodzili ludkowie w nielegalnych demonstracjach w latach 80.????? Odpowiedz Link Zgłoś
ciupazka Re: .... 11 cyrwca paradujom... 12.06.05, 12:33 Godos czyżuniu o pochodak 1-so majowyk? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: .... 11 cyrwca paradujom... IP: *.it-net.pl 12.06.05, 16:38 ...dla sympatyków pokazmy to jeszcze raz: serwisy.gazeta.pl/fotografie/5,35076,2761994.html Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ciupazka Re: .... 11 cyrwca paradujom... IP: *.it-net.pl 13.06.05, 14:12 Liga Polskich Rodzin skieruje do prokuratora generalnego wniosek o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez Ryszarda Kalisza. Liga oskarża szefa resortu spraw wewnętrznych o to, że podległa mu policja chroniła nielegalną "Paradę Równości" zamiast uniemożliwić jej uczestnikom przemarsz przez ulice Warszawy. Lider Ligi Roman Giertych powiedział, że policja pod wodzą Kalisza zapewniła bezkarne łamanie prawa przez uczestników "Parady". Liga chce też, by uczestniczący w "Paradzie" Tomasz Nałęcz został odwołany z funkcji wicemarszałka Sejmu. Strachy na Lachy? Odpowiedz Link Zgłoś
ciupazka Re: . 18 cyrwca paradujom... zaś Wszechpolacy 14.06.05, 13:16 W najbliższą sobotę, 18 czerwca, Młodzież Wszechpolska chce zorganizować w Warszawie Paradę Normalności, żeby "pokazać, że społeczeństwo polskie w zdecydowanej większości opowiada się za normalnym związkiem mężczyzny i kobiety" . Parada, która ma być odpowiedzią na sobotnią Paradę Równości, ma się rozpocząć wiecem przed Sejmem o godz. 11, a zakończyć pod kolumną Zygmunta na pl. Zamkowym. W trackie przemarszu mają się odbyć jeszcze 4 wiece. Paradnie to my momy, bez PARAD!!! Do roboty nietoty! Odpowiedz Link Zgłoś